فهرست
سوال هواداران از برانکو: خالد از سید جلال هم بهتر است؟
سوال هواداران از برانکو: خالد از سید جلال هم بهتر است؟

سوال هواداران از برانکو: خالد از سید جلال هم بهتر است؟

آی اسپورت- بعد از فرشید باقری هافبک تدافعی صبای قم که مذاکره با او تکذیب شده حالا خبر از مذاکره با خالد شفیعی مدافع تراکتورسازی می‌رسد. در اینکه شفیعی مدافع ممتازی نیست هیچ فوتبالدوستی تردید ندارد و به هیچ وجه نمی‌توان او را در بین بهترین مدافعان لیگ برتر فصل گذشته قرار داد. حتی مدافعان میانی فعلی پرسپولیس هم با تمام اشتباهات شان بالاتر یا با ارفاق همرده با شفیعی هستند و در بین تیم‌های لیگ برتری می‌توان گزینه‌های مناسب تری از این بازیکن پیدا کرد.

با این حال عجیب است که نام این بازیکن در لیست اول یا حتی دوم برانکو قرارگرفته باشد و واقعا اگر اینگونه باشد یا لیست‌های برانکو پر و پیمان هستند یا اینکه پروفسور کروات در انتخاب نفرات جدید برای سر و سامان دادن به خط دفاعی‌اش دچار اشتباه عجیبی شده.

البته پیش از این هم شایعه بود شجاع خلیل زاده گزینه اول خط دفاعی است و با بازگشت کنعانی زادگان، برانکو قصد جوانگرایی در این خط دارد اما چنانچه موضوع جذب شجاع منتفی باشد نیز مذاکره با خالد شفیعی برای در خدمت گرفتن او چندان منطقی به نظر نمی‌رسد و باید دنبال مدافعی در سطح خلیل زاده رفت نه کمتر. با این حال اگر حرف‌های معاون اقتصادی باشگاه درست باشد و واقعا نام خالد شفیعی در لیست برانکو قرار گرفته باشد باید از سرمربی پرسپولیس پرسید آیا سیدجلال حسینی از خالد شفیعی هم مدافع سطح پایین تری است و کمتر به کار تیم برانکو می‌آید؟

شاید عقلانی و منطقی نباشد که قضاوت و تصمیم گیری در این خصوص را به مردم و هواداران پرسپولیس بسپاریم اما غالب حرف‌های هواداران در این خصوص منطقی به نظر می‌رسد. در غالب نظرات هواداری، آنها نسبت به توانایی‌های شفیعی تردید دارند و به صورت کاملا جدی از برانکو می‌پرسند چرا سید جلال حسینی را نمی‌خواهد؟ بیشتر هواداران می‌گویند اگر برانکو فصل قبل راضی به جذب سیدجلال می‌شد گل خورده تیمش خیلی کمتر از آنچه مدافعان فعلی بر جای گذاشتند می‌شد و قهرمانی لیگ راحت به دست می‌آمد. این عده با تعجب از پروفسور می‌پرسند آیا سیدجلال از شفیعی هم ضعیف‌تر است یا واقعا باشگاه دنبال خرید چنین بازیکنانی است و برانکو دنبال شان نیست؟

در همین ارتباط شنیده می‌شود پرسپولیس با پورعلی گنجی هم مذاکره کرده و هدایتی گفته زحمت هزینه‌های جذب این مدافع را می‌کشد اما چیزی که فعلا رسمی‌تر و علنی‌تر به نظر می‌رسد حضور خالد شفیعی در پرسپولیس است که شاید همین امروز نهایی شود. شاید دو هفته بعد از نهایی شدن این قرارداد وقتی برانکو از کرواسی به تهران برگشت باید از او پرسید واقعا این مدافع را می‌خواسته یا به او و تیمش تحمیل کرده‌اند؟
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-26 13:10:44
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۶
لجبازیبرانکو هم گاهی بدجور روی اعصابه باید مدیریت باشگاه وارد عمل بشه و با جذب سید جلال برانکو رو در عمل انجام شده قرار بدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر