فهرست
پاسخ خالد شفیعی به تهدیدکنندگان: فقط از خدا می‌ترسم
پاسخ خالد شفیعی به تهدیدکنندگان: فقط از خدا می‌ترسم

پاسخ خالد شفیعی به تهدیدکنندگان: فقط از خدا می‌ترسم

آی اسپورت- خالد شفیعی ساعاتی مانده به بازی برگشت تراکتورسازی مقابل النصر به کادر فنی تیمش گفته که نمی تواند در این بازی به میدان برود و همین مساله موجی از انتقادات را علیه وی به راه انداخت.وی در این باره دست به دفاع از خود زده و از جریانی می گوید که نمی خواهند این بازیکن در تراکتورسازی بماند.
شفیعی در این باره گفت:«چقدر ما آدم ها زود قضاوت میکنیم. چقدر زود تهمت میزنیم.در زندگی جز خدا از کسی نترسیدم. آهای کسی که میای به ناموس من فحش میدی خودت خانواده داری؟ آهای کسی که گفتی خالد بخاطر پول بازی نکرد همه میشناسن کی هستی.ماه پشت ابر نمیمونه فقط خواستم بدانید که نمیخواهند که باشم.شما خودت را جای من بگذاربعد قضاوت کن و بعد بیا تهمت بزن بازهم می گویم که نمیخواهند من باشم.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-26 18:55:29
نظر دهید
۴ نظر
میرحامد
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
پارسال بعد لک تو اصلیترین مقصر ناکامی تراختور بودی پارسال وقتی بازی می کردیم بدنم می لرزید از بس بد بودی اما امسال جمعاپنج تا بازی نیم فصل دوم خوب بودی، ببین هوادار تراختور مثل خودتون نیست، برو ما خوشحالم میشیم، خالد شفیعی پارسال گفتم امسالم میگم برای ورزش بادی بیلدینگ با استعداده اما فوتبالش فاجعه امسال اخباری و شجاع نبودن، بازیت بچشم نیومد، از خدا بترس
a
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
اقا یه رسانه مرد پیدا نمیشه ته و توه این قضیه رو بفهمه؟! چرا هرکی تو تراکتور محبوب میشه میره و میگه نمی خوان بمونیم؟! ابراهیمی، کیانی، کرار، اکرامی،کامدار، آقایی، شفیعی و... یکی این وسط داره مردم آذربایجان و به سخره می گیره اها جناب گل که دم از رسانه بی طرف و آزاد می زنی جرات داشته با ببین کیه که داره به مردم آذربایجان این طوری خیانت می کنه!!!فقط بلدی دوتا خبر حمایتی از دردانه های پایتخت بذاری نه؟
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
توهم اصلا برا کی مهمه که نزاره تو تراکتور باشی .... میخوای بری پرسپولیس دیگه چرا فیلمو جنایی میکنی
تیراختورچی
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۵۷
برو دیگه برنگردی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر