فهرست
درباره العین/ آقایان! خانم ها! گربه سیاه
درباره العین/ آقایان! خانم ها! گربه سیاه

درباره العین/ آقایان! خانم ها! گربه سیاه

آی اسپورت- «العین» نامی است که در لیگ قهرمانان آسیا از خاطر هیچ ایرانی نمی رود. یک «گربه سیاه» تمام عیار که بخش اعظمی از ناکامی های فوتبال ایران در آسیا را رقم زده است و بدون حضورش، ایران قطعا می توانست جایگاه بهتری داشته باشد.
2016: آنها بعد از تساوی خانگی یک بر یک برابر ذوب آهن، در فولادشهر این تیم را 2 بر صفر شکست داده و آخرین نماینده ایران را هم از لیگ قهرمانان بیرون انداختند.
2015: العین در تهران با نفت مساوی کرد و در خانه اش با 3 گل موفق به شکست دادن شاگردان منصوریان شد. آنها با این 4 امتیاز بالاتر از نفت به عنوان صدرنشین صعود کردند تا نفت به جای الاهلی امارات با الاهلی عربستان مجبور به رویارویی شود.
2014: تساوی در تبریز و پیروزی 3 بر یک در العین باعث شد تراکتورسازی که می توانست حداقل به عنوان تیم دوم گروه صعود کند درنهایت چهارم و آخر شد.
2010: سپاهان در هفته آخر نیاز به یک مساوی برابر العین حذف شده داشت تا به عنوان تیم دوم گروه بالاتر از نماینده ازبکستان صعود کند. ولی العین با دو گل خوزه ساند در خانه اش موفق به شکست دادن سپاهان شد و این تیم ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کرد. آنها در اصفهان هم به سپاهان نباختند.
2007: سپاهان از گروهش صعود نکرد چون در بازی رفت و در فولادشهر به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک برابر العین نرسید و در خانه این تیم هم باخت.
2005: این بار العین برابر ایرانی ها «دبل» کرد. آنها ابتدا بالاتر از سپاهان در گروه قرار گرفته و صعود کردند چون در خانه شان برنده شدند و در اصفهان نباختند. در مرحله بعدی هم بعد از تساوی خانگی یک بر یک برابر پاس، در وزشگاه دستگردی شکست 3 بر یک را با تساوی 3 بر 3 عوض کرده و راهی مرحله بعدی شدند تا تیم دنیزلی حذف شود.
2003: استقلال با پیروزی برابر العین در بازی آخر این مرحله که به صورت مجتمع برگزار می شد، صعود می کرد ولی درنهایت 3 بر یک باخت و العین از این مرحله عبور کرده و درنهایت قهرمان آسیا هم شد.
     
آی اسپورت
2016-05-26 17:53:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر