فهرست
نکته ویژه/ وقتی استقلال با همه فرق می کرد
نکته ویژه/ وقتی استقلال با همه فرق می کرد

نکته ویژه/ وقتی استقلال با همه فرق می کرد

آی اسپورت- العین همیشه نامی تلخ برای تیمهای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بوده؛ همیشه جز یک بار. آنها بارها سپاهان را حذف کرده و اجازه صعود به این تیم از مرحله گروهی را ندادند حتی وقتی مثل سال 2010 خودشان هم هیچ شانسی برای عبور از این مرحله نداشتند. اجازه صدرنشینی به نفت و دوم شدن به تراکتورسازی را هم ندادند و امسال هم جلوی صعود ذوب آهن با یک چهارم نهایی را گرفتند.
اما قصه سال 2013 با همه دوره های برگزار شده لیگ قهرمانان فرق دارد. العین در این سال حتی یک امتیاز هم از تیمهای ایرانی نگرفت و رفت و برگشت به نماینده مان یعنی استقلال باخت. در بازی رفت و بعد از یک 45 دقیقه خوب بازی کردن و ایجاد موقعیت توسط اکوکو و رادوی، ابتدا جی لوید ساموئل و سپس فرهاد مجیدی دروازه العین را باز کردند. در بازی برگشت اما قصه طور دیگری بود. بی تردید اگر قرار بود همه موقعیت های ایجاد شده روی دروازه دو تیم تبدیل به گل می شد، استقلال نهایتا 2 گل می زد ولی تعداد گلهای العین حداقل دو رقمی می شد. اما استقلال روی سماجت اکبرپور به پنالتی رسید و ضربه نکونام تبدیل به گل شد درحالیکه بازیکنان العین شامل عمر عبدالرحمان، کمبو اکوکو، میرل رادوی، آساموا جیان، الکس بروسکه و بقیه در تمانی موقعیت های شان مغلوب مهدی رحمتی شدند و دروازه بان آبی ها یک تنه این تیم در العین برنده کرد. آن تیم استقلال تا نیمه نهایی آن فصل لیگ قهرمانان هم صعود کرد.
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-26 18:11:00
نظر دهید
۷ نظر
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
استقلال همیشه آبرو و اعتبار فوتبال ایران تو آسیا هست
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
تکراری ترین جمله تو بررسی بازی های فوتبال ایران: رحمتی یک تنه باعث پیروزی تیمش شد! هم تو تیم ملی هم استقلال بارها و بارها این اتفاق افتاده. بعد ناصر خان بهترینه رحمتی
Mojtaba
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
استقلال آبروی فوتبال ایران
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۰
اس اس همیشه با همه فرق می کنه. CROWN OF ASIA
برزو
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
عجب فصلی بود، حیف شد که اون تیم خوب و دوست داشتنی قهرمان نشد
کیوان آبی
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
اون تیم بی نظیر بود شاید اگر یه مربی واقعی بالاسره تیم بود به فینال میرسیدیم و قهرمان میشدیم
آبیته
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۵۴
چون مربی اون تیم قلعه نویی بود که بهترین مربی ایرانه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر