فهرست
اختصاصی آی اسپورت/یک تیر و دو نشان استقلال با جذب آندو
اختصاصی آی اسپورت/یک تیر و دو نشان استقلال با جذب آندو

اختصاصی آی اسپورت/یک تیر و دو نشان استقلال با جذب آندو

آی اسپورت- مقدمات حضور آندرانیک تیموریان در استقلال فراهم شده است و این بازیکن برای سومین بار پیراهن این تیم را در لیگ شانزدهم خواهد پوشید تا شاید برای اولین بار در عمر ورزشی اش قهرمانی را به چشم ببیند. بعد از قطعی شدن شایعات رفتن ابراهیمی به قطر، استقلالی ها با باقری از صبا به توافق لازم رسیدند و این بازیکن بعد از تست شدن در کمیته پزشکی، استقلالی می شود. با حضور او و چشمی، شاید چندان نیازی به تیموریان نباشد ولی استقلالی ها و شخص پرویز مظلومی معتقدند چشمی و باقری به دلیل فقدان تجربه نیاز به آندوی باتجربه دارند.
استقلال در یک قدمی خریدن آندوست ولی جذب این بازیکن باعث نمی شود یکی از 6 سهمیه لیگ برتری آنها از بین برود چون این بازیکن سهمیه محسوب نمی شود.
طبق آیین نامه نقل و انتقالات بازیکنی که در 7 یا کمتر از این تعداد بازی در لیست 18 نفره یک تیم قرار داشته باشد جزو سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شود. مصطفی شهبازی، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره این موضوع به آی اسپورت می گوید:«بازیکنانی سهمیه لیگ برتری محسوب نمی شود که فصل قبل در طول مسابقات فقط در 7 بازی در لیست هجده نفره قرار بگیرند».
آندو در نیم فصل دوم با ترک ام صلال به سایپا پیوست و عملا می توانست در 13 بازی برای این تیم از هفته هجدهم به میدان برود. او دیدار هفته هجدهم برابر پدیده را به دلیل اخراج شدن در بازی پایانی لیگ چهاردهم برابر نفت با پیراهن تراکتورسازی از دست داد. سپس برابر استقلال خوزستان، سپاهان، پرسپولیس و فولاد بازی کرد. در 3 بازی آخر، اخطار گرفت و بازی برابر ذوب آهن را به دلیل محرومیت از دست داد. در 7 بازی پایانی فصل هم اثری از تیموریان در لیست سایپا نبود چون او به دلیل مصدومیت نمی توانست برای این تیم بازی کند.
درمجموع نام تیموریان در 4 بازی وارد فهرست اسامی سایپا شد و به همین دلیل هر تیمی با خریدن او در این فصل، سهمیه ای از لیگ برتری هایش را پر نمی کند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-26 19:49:32
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
خدا کنه بیاد ولی مظلومی باید بره. پرویز جون بچت برو.
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۲
مدرسه پیرمرده دوباره داره راه میفته! آخ جوووون!!!
اس اسی
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۷
آقای پول پرست دوباره پیداش شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر