فهرست
سوشا جان، این یکی تپه را بی‌خیال شو!
سوشا جان، این یکی تپه را بی‌خیال شو!

سوشا جان، این یکی تپه را بی‌خیال شو!

آی اسپورت - سوشا مکانی، دروازه‌بان سابق استیل آذین، پرسپولیس، فولاد، نفت مسجدسلیمان، نفت تهران و... در ادامه خبرسازی‌های گاه و بیگاهش این بار مدعی شده در نظر دارد کتابی بر پایه دوران زندگی‌ ورزشی‌اش منتشر کند. او در این زمینه در صفحه رسمی خود نوشته است: «به زودی کتابی بر اساس زندگی شخصی و ورزشی خودم می‌نویسم و شاید در همین راستا فیلمی هم بسازم. در این کتاب به چیزهایی اشاره می‌کنم که ممکن است در مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف بزرگ برای‌تان اتفاق بیفتد. مثال‌هایی از قبیل اینکه در این راه پرخطر، انسان‌هایی سر راه‌تان قرار می‌گیرند که تمام انرژی آنها صرف برهم زدن آرامش روح و روان شماست. انسان‌هایی پر از خالی، پر از نرسیدن‌ها، پر از سوال‌های بی جواب و پر از نرسیدن به هیچ... به شما می‌گویم این انسان‌های فاقد قلب و احساس می‌تواند روی جسم زمین‎‌خورده شما با احساس غرور و با همه تمام بایستند و چگونه می‌توانند از خونه به زمین ریخته شما با لذت بنوشند!»

با این حال دقایقی بعد از این ادعا از سوی سوشا مکانی، کاربران در صفحات مجازی مختلف این موضع را دستمایه طنز و کنایه خود کرده‌اند و به زندگی پرماجرای سوشا مکانی و حواشی خودساخته خود در این مدت پرداخته‌اند. مثلا خود ما الان بر سر این دوراهی مانده‌ایم که دقیقا کدام‌مان معنی موفقیت را نمی‌داند، ما یا سوشا؟ اصلا مشکل از ماست که سوشا را موفق نمی‌دانیم یا توهم از اوست که خودش را موفق می‎‌داند؟

واکنش‌های دیگری هم به قضیه کتاب نوشتن سوشا مکانی در فضای مجازی دیده شده است. مثلا کاربری نوشته: «دیگه فقط سوشا مکانی مونده بود کتاب راهنمای موفقیت بنویسه و به ما بازندگان همیشگی یاد بده چطور موفق باشیم که خدا رو شکر این مشکلم حل شد.» کاربر دیگری هم نوشته: «از وقتی شنیدم سوشا مکانی می‌خواد کتاب چاپ کنه، دیگه از هیچی تعجب نمی‌کنم و به هیچی نمی‌خندم. حتی اگه مدیرعامل تراکتور بیاد بگه قهرمان لیگ را با بیخ دیواری مشخص کنید.» این هم یک نمونه دیگر: «کتاب خوندن دیگه نشونه روشنفکری نیست، اتفاقا برعکسه، کسی که کتاب سوشا مکانی رو بخره و بخونه، یا ۱۵۰هزار تومن پول برای کتاب استوری‌های صابر ابر بده واقعا ...» ولی بامزه‌ترین نظر درباره کتاب سوشا احتمالا این یکی است: «مشتی! ما همین که ببینیمت می‌فهمیم باید مسیر زندگی رو چطوری طی کرد! درختا چه گناهی کردن؟»

۷    
آی اسپورت
2020-05-22 00:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر