فهرست

گزارشگری علیه مدعیان قهرمانی: کابوس محمد حسین میثاقی!

آی اسپورت - سایت طرفداری سوژه عجیبی را برای گزارش انتخاب کرده است . این سایت در مورد مجری مورد علاقه عادل فردوسی پور نوشته: محمدحسین میثاقی بی شک بهترین خبرنگار و گزارشگر ورزشی صدا و سیماست. میثاقی اما یک رکورد جالب توجه هم با خود رادر که البته بیشتر شبیه به خرافات است.
 دو سال قبل که سه تیم سپاهان، تراکتورسازی و نفت تهران مدعی قهرمانی بودند، میثاقی در هفته آخر به تبریز رفت تا قهرمانی احتمالی یکی از آن دو تیم نفت یا تراکتورسازی گزارش کند، اما سپاهان در فولادشهر قهرمان شد و تبریز بی جام ماند.
 امسال نیز با اینکه همه شرایط برای قهرمانی پرسپولیس در تهران مهیا بود و اتفاقا محمدحسین میثاقی گزارشگر ویژه این قهرمانی انتخاب شده بود، اما جام قهرمانی در اهواز به شاگردان عبدالله ویسی رسید.
 البته این مسائل بیشتر اتفاقات نادر و جالب فوتبال بوده و ربطی به شخص محمدحسین میثاقی عزیز ندارد. اما تیم های مدعی در هفته آخر اگر می خواهند قهرمان شوند باید سعی کنند میثاقی را از استادیوم ها دور نگه دارند!


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-27 09:18:12
نظر دهید
۲ نظر
یوسف
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
مشکل از میثاقی نیست دو سال قبلش تو تبریز بود فولاد قهرمان شد وقتی با اون بهادر امیریه کیه چشم سبزه وقتی با اون دو تایی میرن یه شهری مدعیا رو خونه خراب می کنن!
تبریزلی
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۹
اتفاقا امیرحسین میثاقی بدون شک یکی از بهترین گزارشگرای تلویزیونه. تو تبریزم همه دوسش دارن و این حرفام خرافاته. عامل قهرمان نشدن تراختور ناداور بازی و دروغگویی های عده ای نامسئول بود و عامل قهرمان نشدن پرسپولیس هم بازی ضعیفشون تو نیمه اول و... این بنهد خدا چی کار کنه؟؟؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر