فهرست

حمایت افشارزاده از مظلومی: به او نمره قبولی می دهم

آی اسپورت - تا دلتان بخواهد در مورد استقلال و پرویز مظلومی شایعه وجود دارد. اینکه مدیران استقلال از عملکرد سرمربی تیمشان راضی نبوده اند و مذاکراتی با مربیان دیگر از جمله علیرضا منصوریان داشته اند و بعد از فینال جام حذفی با پرویز قطع همکاری می کنند.
با این همه صحبتهای جدید بهرام افشارزاده شاید روند ماجرا را به سود مظلومی عوض کند. مدیرعامل استقلال که با ایسنا صحبت کرده درباره عملکرد مظلومی گفته: ما باید قبول کنیم که همیشه در برد یا موفقیت یک تیم تنها سرمربی نقش ندارد و عملکرد یک مجموعه است که شرایط موفقیت یا یاخت تیم را رقم می‌زند. من خود از عملکرد مظلومی راضی هستم و معتقدم برای موفقیت تنها یک نفر تصمیم‌گیر نیست، بلکه کلیه عوامل اجرایی تاثیرگذار هستند. به هر صورت من از عملکرد پرویز مظلومی در این فصل از رقابتهای لیگ برتر راضی بودم و کارنامه قبولی به مظلومی می‌دهم.
افشارزاده در ادامه صحبتهایش البته به این نکته اشاره کرده که تصمیم گیری در مورد مظلومی به عهده اعضای هیات مدیره است تا در صورت تغییر احتمالی در کادر فنی، مسئولیت را متوجه هیات مدیره کرده باشد.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-27 09:52:25
نظر دهید
۳ نظر
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
صد در صد جفتشون رفتنی هستن
مجید
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
همین حرف هایت نشان میده هیچی از فوتبال حلیت نیست اگر تابحال نفهمیدی فرق فن حال با سرالکس فرگوسن در کجاهاست من هوادار به تو گوشت تلخ چه توصیه آبی بکنم..فهمیدن که زوری نمیشه ..در یک سیستم شایسته سالار بهترین جای تو اداره قنادی هست نه مدیریت عاملی ..آن هم در استقلال.....این جوری شده دیگه.....
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲
آقای سیب زمینی تو آشغال ترین مدیری هستی که تو استقلال دیدم چون عین خیالت هم نیست که هیچ کاری واسه استقلال نتونستی بکنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر