فهرست
نکاتی درباره فینال لیگ قهرمانان/ رکورد قیمت بلیت شکسته شد
نکاتی درباره فینال لیگ قهرمانان/ رکورد قیمت بلیت شکسته شد

نکاتی درباره فینال لیگ قهرمانان/ رکورد قیمت بلیت شکسته شد

آی اسپورت- برای دومین بار در 3 سال اخیر فینال لیگ قهرمانان اروپا تمام اسپانیایی و تمام مادریدی برگزار می شود و قرار است اتلتیکو مادرید به مصاف همشهری اش رئال مادرید برود. بلیت بازی روز شنبه اما داغ ترین بلیت در شهر است. سایت تیکتبیس گزارش داده که یک هوادار برای خرید بلیت این بازی 9 هزار و 879 پوند خرج کرده است و این یک رکورد برای تماشای یک رویداد ورزشی است. رکورد قبلی 8 هزار و 704 پوند بود که یک هوادار برای بلیت وی آی پی بازی یوونتوس و بارسلونا در فینال مونیخ پرداخته بود.
از طرفی فلیپع لوئیز، مدافع اتلتیکو اخیرا اعلام کرده بعد از گل سرخیو راموس در بازی فینال لیگ قهرمانان قبلی مقابل رئال چندین شب نخوابیده است. برای این فینال اتلتیکو مادرید بر خلاف همشهری اش مسیر سختی را گذرانده است و بزرگانی مانند بایرن مونیخ و بارسلونا را حذف کرده است.
بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، کریستیانو رونالدو، دو سال پیش به این رکورد دست پیدا کرد و 17 گل زده در این مسابقات دارد. اگر شنبه رونالدو گل بزند تبدیل به اولین بازیکنی می شود که در 3 فینال لیگ قهرمانان گل زده است.
قیمت ارزان ترین بلیتی که برای بازی فینال موجود است 736 پوند است و این در حالی است که میانگین قیمت بلیت های این بازی 1535 پوند تخمین زده شده است. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-05-27 10:59:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر