فهرست
برانکو: استقلالی‌ها من رادوست دارند/ باپروپیچ، رستوران میرویم
برانکو: استقلالی‌ها من رادوست دارند/ باپروپیچ، رستوران میرویم

برانکو: استقلالی‌ها من رادوست دارند/ باپروپیچ، رستوران میرویم

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو با شبکه تلویزیونی NOVA کرواسی گفت: من در ایران بسیار راحت هستم و مردم به من محبت زیادی دارند. حتی هواداران تیم رقیب نیز وقتی من را در فروشگاه یا خیابان می بینند ابراز احساسات می کنند و عکس یادگاری می گیرند. سال های گذشته هم به عنوان سرمربی تیم ملی در ایران بودم و به خاطر همین موضع همین تصمیم گرفتم به ایران بیایم و هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده بگیرم. این تیم، یکی از پرطرفدارترین تیمهای آسیا است. در این فصل نیز چند جله ای با رئیس باشگاه جلسه گذاشتم و با ایشان به تفاهم رسیدیم تا یک فصل دیگر در این تیم بمانم. از این موضوع بسیار خوشحالم. خانواده من در ایران چند روزی مهمان بودند و بسیار از این سفر خوشحال و راضی بودند.

درباره دیدارش با رئیس جمهور کرواسی  و حسن روحانی: ضیافت ناهار را در خدمت رییس جمهور ایران و همینطور رییس جمهور کرواسی بودیم و وزرای بلندمرتبه ایران هم بودند و اتفاقا از من هم استقبال خوبی شد. آنجا فهمیدم که چقدر دولتمردان ایرانی فوتبال را دوست دارند. بعضی از آن ها هم طرفدار تیم من یعنی، پرسپولیس بودند.


برنامه اش برای فصل آینده: برنامه های زیادی را با رئیس باشگاه در میان گذاشتیم. قرار شد به صورت پله ای آن ها را طی کنیم. سه جام را پیش رو خواهیم داشت و بعد از یک سال این تیم در اسیا حضور پیدا خواهد کرد. برنامه های خوبی برای موفقیت تیم داریم و در نظر گرفتیم و قرار است بازیکنانی که لیست آنها را داده ایم برای تقویت تیم جذب شوند.


دستیارانش در تهران: تماس های تلفنی در این چند روز با مسئولین تیم داشتم. آنها در حال فراهم کردن بهترین شرایط هستند. من دو دستیار خوب در ایران دارم. همینطور مارکو به عنوان بدنساز کنار ما هست. ایگور هم مربی دروازبانان ما خواهد بود. اما امسال بعد از رفتن آندره، به خاطر بیماری پدرش، یکی از دستیارانم را از دست دادم و قرار است یک دستیار کروات برای فصل جدید به جمع ما اضافه شود.


حضور گسترده مربیان کروات در ایران: من در ایران تنها نیستم. مردم آن کشور به من محبت زیادی دارند. همینطور کرواتهایی که در ایران حضور دارند. عرفان اسماعیلاجیچ، سرمربی سابق تیم هندبال ایران، دراگان اسکوچیچ، سرمربی فولاد و همچنین پروپیچ  در ایران با من بسیار صمیمی  و دوست هستند. بعضی اوقات هم با یکدیگر به رستوران و فروشگاه می رویم.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-27 13:02:40
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
کثافت چرا کامنت منو منتشر نمی کنی و فقط کامنت لنگیای اشغالو منتشر میکنی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر