فهرست
گواردیولا: ما حالا در نیمه نهایی هستیم به تیمم افتخار می کنم/ روبن و ریبری فوق العاده بودند
گواردیولا: ما حالا در نیمه نهایی هستیم به تیمم افتخار می کنم/ روبن و ریبری فوق العاده بودند

گواردیولا: ما حالا در نیمه نهایی هستیم به تیمم افتخار می کنم/ روبن و ریبری فوق العاده بودند

آی اسپورت- بایرن مونیخ در بازی برگشت موفق شد منچستر یونایتد را شکست دهد تا مدافع عنوان قهرمانی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حاضر باشد و همچنان برای راه یابی دوباره به فینال چمپیونزلیگ امیدوار باشند.
مونیخی ها دیدار سختی را مقابل منچستر یونایتد برگزار کردند تاکتیک تدافعی مویس موجب شده بود تا بایرن برای دست یابی به دروازه ی تیم انگلیسی با مشکل مواجه باشد و با وجود مالکیت توپ نتواند شانس های چندانی برای گلزنی ایجاد کند.

اما منچستری ها با اینکه در هر دو دیدار رفت و برگشت گل های اول بازی را به ثمر رساندند نتوانستند از دستاورد خود دفاع کنند تا بایرن تنها 30 ثانیه با حذف از لیگ قهرمانان دست به گریبان باشد.
پپ گواردیولا پس از سوت پایان بازی مقابل دوربین زد دی اف کانال تلویزیونی آلمان قرار گرفت و گفت:" من در مقابل تیم های انگلیسی زیاد بازی کرده ام تقابل با آن ها واقعا سخت است زیرا فضای لازم را به شما نمی دهند. اما ما حالا در نیمه نهایی هستیم و می توانم بگویم که به تیمم برای این دستاورد افتخار می کنم."

او ادامه می دهد:" یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان همیشه یک آزمون بزرگ است و این دوباره برایمان اتفاق افتاد دیدار امشب بسیار شبیه بازی رفت بود. آرین روبن، فرانک ریبری در نیمه دوم فوق العاده بودند و ما سعی کردیم بین خطوط از جابه جایی های توماس مولر استفاده کنیم و با او بازی کنیم."

" تیم های انگلیسی در دفاع بسیار متراکم هستند و سریع ضد حمله می زنند امروز پاتریس اورا گل فوق العاده ای زد اما ما بلافاصله پاسخ دادیم همیشه گفته ام که این آسان نیست شما قهرمانی در بوندس لیگا را بدست آورده باشید و با سطح بالا بازهم ادامه دهید. بازیکنانم با قلب هایشان دویدند و سخت کار کردند آن ها مستحق حضور در نیمه نهایی هستند."
     
آی اسپورت
2014-04-10 02:45:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر