فهرست
عدد بازی برهانی برای وداع با استقلال/ مثل مجیدی؟
عدد بازی برهانی برای وداع با استقلال/ مثل مجیدی؟

عدد بازی برهانی برای وداع با استقلال/ مثل مجیدی؟

آی اسپورت- سوت پایان فینال جام حذفی که در خرمشهر به صدا دربیاید، فارغ از نتیجه رقم خورده و اینکه استقلال با جام دور افتخار می زند یا ذوب آهن، آرش برهانی به احتمال فراوان آخرین بازی اش را برای استقلال انجام داده است و دیگر نباید منتظر دیدنش با پیراهن این تیم باشیم.
خود برهانی البته این موضوع را نه تایید کرده و نه تکذیب:«اینکه قرار است بعد از بازی با ذوب آهن از استقلال بروم و خداحافظی کنم شایعه است. البته اگر مربی من را نخواهد، قطعا از فوتبال خداحافظی خواهم کرد چون نمی خواهم پیراهن تیم دیگری را در فوتبال ایران بپوشم». و دقیقا اگر مظلومی روی نیمکت استقلال بماند، دیگر جایی برای برهانی در این تیم نخواهد بود.
یکی از احتمالات اصلی برای انتخاب این تاریخ، عدد بازی ویژه اش است. آرش برهانی در ابتدای لیگ هفتم به استقلال پیوست و حالا دقیقا نهمین فصل حضورش در این تیم را سپری می کند. از طرف دیگر شماره او در تمامی این سالها هم 9 بوده جز یک مقطع در لیگ هفتم. در آن فصل شماره 9 به بیاتی نیا داده شد و برهانی به شماره 17 رسید. شماره منحوس آبی ها که در میانه های فصل باعث شد برهانی با شماره 6 بازی کند. بازی با ذوب آهن هم در روز نهم خرداد برگزار می شود. پس برهانی با وداع در فینال می خواهد خاطره ای مثل فرهاد مجیدی رقم بزند؛ شماره 9 بعد از 9 فصل در روز 9 رفت. مجیدی پیراهن شماره 7 را به تن می کرد و برای وداع رسمی اش با فوتبال هم بازی با مس را برگزید که در هفتمین روز مهر، هفتمین ماه سال برگزار شد.
برهانی بهترین گلزن استقلال در تاریخ لیگ برتر است و فقط مهدی رجب زاده بیشتر از او با یک پیراهن در این بازیها گل زده. برهانی بعد از عنایتی، دومین گلزن تاریخ لیگ برتر هم هست.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-27 17:23:08
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۲
خبر مزخرفه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر