فهرست
تاتا مارتینو : 20 دقیقه اول بازی تفاوت ها را رقم زد / کلید موفقیت زدن گل اول بود !
تاتا مارتینو : 20 دقیقه اول بازی تفاوت ها را رقم زد / کلید موفقیت زدن گل اول بود !

تاتا مارتینو : 20 دقیقه اول بازی تفاوت ها را رقم زد / کلید موفقیت زدن گل اول بود !

آی اسپورت - تاتا مارتینو اولین جام این فصل را از دست داد. تیم او برای اولین بار در 7 سال گذشته در این مرحله از لیگ قهرمانان حذف شد. وی در نشست خبری پس از بازی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :« بارسلونا تمام توانش را نشان داد ولی شیوه بازی ما با آنها متفاوت بود. به مانند 10 سال اخیر بازی کردیم و با همان فرمولی که در طی این سالها ما را به موفقیت رسانده بود. 20 دقیقه اول بازی تفاوت ها را رقم زد . در ادامه فرصت های خوبی را از دست دادیم. آنها نیز موقعیت های خوبی داشتند »


وی ادامه داد :

« در ابتدای بازی همه چیز مطابق میل اتلتیکو پیش رفت. ارسال توپهای کوتاه و بلند عرضی و استفاده از ریباند . متعجبم که نمی توانستیم 5 پاس ساده هم به یکدیگر بدهیم. انتظار داشتم که کنترل توپ و میدان را ما در دست داشته باشیم ولی متاسفانه در 20 دقیقه اول بازی همه چیز بر علیه ما اتفاق افتاد. می خواستیم حریف را به مرکز زمین هدایت کنیم چراکه اعتقاد داشتم که برای استفاده بهتر از مسی ، نیمار و اینیستا این روش بهترین گزینه است »


مارتینو در مورد شرایط بارسا در لالیگا اظهار داشت :

« در شرایط فعلی 6 بازی باقیمانده ما در لالیگا بسیار حساس تر شده است. هر 6 بازی به یک اندازه دشوار خواهند بود.از لحاظ تاکتیکی ضعیف تر از اتلتیکو نبودیم. به هر حال یک تیم بر تیم دیگر غلبه کرده است. در بازی آخر لالیگا مقابل اتلتیکو ، انتظار یک بازی متفاوت نسبت به امشب را ندارم. کلید موفقیت در بازی امشب زدن گل اول بود که ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم »


سرمربی آرژانتینی بارسا در مورد بازی ضعیف مسی عنوان داشت :

« شاید خیلی ها از عملکرد مسی در این بازی راضی نباشند. با او در جناح راست یارگیری من تو من شده بود . ما این را می دانستیم و به همین خاطر از فابرگاس به عنوان 9 کاذب استفاده کردیم. مسی دو موقعیت گل خوب داشت. می دانستیم که بخاطر نوع بازی اتلتیکو فرصت های زیادی نصیب مسی نخواهد شد »


تاتا در انتها خاطر نشان کرد :

« نمی توان این دو تیم را با یکدیگر قیاس کرد. اتلتیکو یک تیم متحد با بازیکنانی متفاوت است. جو رختکن امروز خوب نبود ، چون انتظارات ما برآورده نشد. باید با بازیکنان صحبت کنم و رو به جلو نگاه کنیم. 40 روز تا بازی آخر لالیگا مقابل اتلتیکو وقت داریم. اعتقاد ندارم که این شکست در رقابتهای آینده ما تاثیر چندانی بگذارد. این شنبه یک فینال مقابل خرانادا در پیش داریم و چهارشنبه یک فینال دیگر مقابل مادرید. نمی توانم به شما دروغ بگویم که بازیکنانم در رختکن در حال جشن گرفتن هستند. همه ناراحتیم ولی باید بلند شویم و به راه خود ادامه دهیم »

     
آی اسپورت
2014-04-10 03:05:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر