فهرست
سورپرایز ویسی برای کرمی/ تو هافبک دفاعی هستی
سورپرایز ویسی برای کرمی/ تو هافبک دفاعی هستی

سورپرایز ویسی برای کرمی/ تو هافبک دفاعی هستی

آی اسپورت- عبدالله کرمی اگر این فصل در سپاهان ماندنی شود، می تواند در پستی که همیشه دلش می خواسته یعنی هافبک دفاعی بازی کند.
کرمی به عنوان یک هافبک دفاعی در فوتبال ایران مطرح شد. او زیرنظر حمید کللی فر و با پیراهن شاهین بوشهر دیده شد؛ یک هافبک دفاعی قلدر با پاهایی بلند برای تکل زدن و ضربات از راه دور دیدنی که فقط منتظر درخواست گزارشگر بازی بود. در فولاد هم کرمی بیشتر هافبک دفاعی بود ولی برای اولین بار به قلب خط دفاع هم رفت بخصوص وقتی والی محروم شد.
بعد از قهرمانی فولاد، کرمی به تهران آمد و پای میز مذاکره با پرسپولیس نشست. همه چیز طبق روال معمول پیش می رفت و طرفین حتی بر سر مدت و مبلغ قرارداد هم توافق کرده بودند تا اینکه کرمی متوجه شد دایی روی او به عنوان مدافع میانی نظر دارد و نه هافبک دفاعی. به همین دلیل توافق نهایی حاصل نشد.
کرمی راهی سپاهان شد، با این تیم قرارداد بست و به اردوی ترکیه رفت. آنجا بود که فهمید کرانچار هم می خواهد به عنوان مدافع میانی بازی اش بدهد. کرمی تلاش زیادی برای تغییر نظر کرانچار کرد ولی درنهایت مجبور شد مدافع میانی بازی کند.
این فصل اما قصه فرق می کند. ویسی با خرید کولیبالی و برگشتن خلیل زاده، دو مدافع میانی درخشان دارد. موسائف هم از سپاهان رفته و سرلک جوان و کریمی فقط در این پست مانده اند. ویسی برای پیاده کردن 3-3-4 استقلال خوزستان در اصفهان نیاز به یک هافبک دفاعی همه فن حریف و جنگجو مثل دورقی دارد و به همین دلیل قرار است کرمی در سپاهان بماند و به عنوان هافبک دفاعی بازی کند.
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-27 17:41:42
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
عزیز تا جایی که من یادمه شایعه شده بود کرانچار میخواد هافبک دفاعی بازیش بده و کرمی ناراحت بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر