فهرست
شرط جالب ویسی/ حسینی بیاید، شجاع برود
شرط جالب ویسی/ حسینی بیاید، شجاع برود

شرط جالب ویسی/ حسینی بیاید، شجاع برود

آی اسپورت- شجاع خلیل زاده با پایان دوره سربازی اش در تراکتورسازی به سپاهان برمی گردد چون یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. این مدافع مازندرانی اما نفر دوم فهرستی است که برانکو به مسئولان پرسپولیس داده است. ویسی دیروز درباره رفتن خلیل زاده گفت:«در مورد شجاع خلیل‌ زاده یک بار برای همیشه می ‌گویم او با سپاهان قرارداد دارد و بازیکن ارزشمند و تاثیرگذار سپاهان است. برای خلیل زاده احترام زیادی قایلم و به هیچ وجه حاضر نیستم این بازیکن را از دست بدهم. بنابراین این بازیکن با هیچ قیمتی و هیچ چیزی قابل معاوضه نیست».
اما در این میان نمی توان از علاقه خلیل زاده برای حضور در پرسپولیس چشم پوشی کرد. او در زمان مدیرعاملی رویانیان با این تیم مذاکره کرد ولی به دلیل مبلغ بالاتر سپاهان راهی اصفهان شد. خلیل زاده از زندگی در شهرستان خسته شده و می کوشد هر طور شده مدیران سپاهان را برای اعلام موافقت با انتقالش به پرپسولیس راضی کند.
جدیدترین خبر درباره خلیل زاده و حضورش در پرسپولیس این است که ویسی به مدیران سپاهان اعلام کرده فقط در یک صورت اجازه رفتن شجاع را می دهد؛ اینکه سپاهان جای خالی او را با جذب جلال حسینی پر کند.
قرارداد حسینی با نفت تمام شده و او به دلیل مشکلات مالی فصل قبل و احتمال فروش امتیاز این تیم قطعا با نفت حتی بر سر میز مذاکره هم نمی نشیند. برانکو هم قبل از رفتن به کرواسی به مدیران پرسپولیس گفته همچنان خواهان حسینی نیست. در این میان فقط می ماند استقلال و رفاقت با مهدی رحمتی و البته سایپا و پیکان اگر پول خوبی بدهند که درباره دومی بعید است.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-27 19:09:54
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۵
بازیکن جوونو ول کنه بره حسینیو بیاره؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر