فهرست
درگیری جدید کی‌روش: تشبیه مدیر ورزشگاه آزادی به اعراب
درگیری جدید کی‌روش: تشبیه مدیر ورزشگاه آزادی به اعراب

درگیری جدید کی‌روش: تشبیه مدیر ورزشگاه آزادی به اعراب

آی اسپورت- کی‌روش هر بار که مصاحبه می‌کند عده‌ای را زیر تیغ انتقادات قرار می‌دهد. هربار بعد از مصاحبه او طوفانی به راه می‌افتد که چند روزی برای آرام شدنش نیاز به زمان است. این بار مدیر ورزشگاه آزادی سیبل انتقادات سرمربی تیم‌ملی قرار گرفت. انتقاداتی بسیار تند. کی‌روش در این مورد گفت:« بخواهم ریز شوم، شرم آور است این رفتار خصمانه‌ای که مسئولان و به ویژه مدیرورزشگاه آزادی و برخی دیگر با ما داشتند. بنده اطلاعی ندارم مدیر ورزشگاه آزادی تحت نظر چه کسی کار می کند اما رفتار آنها خصمانه بود. همین رفتار دو سال قبل و سال قبل هم رخ داد. آن زمان فکر می کردیم سهوی بوده اما وقتی چنین رفتاری تکرار می‌شود، دیگر سهوی نیست. به هیچ عنوان حمایت نکردند. مدیر ورزشگاه و مدیران مافوق برخورد بسیار خصمانه ای دارند. ما بازی دوستانه مهمی داریم اما یک جلسه هم نگذاشتند در استادیوم آزادی تمرین کنیم. هرشخصی رفتار خصمانه ای به تیم ملی داشته باشد، برای بنده آن افراد مثل عرب های سعودی و قطری ها هستند. وقتی به پرتغال رفتم و تیم ملی ایران را به این کشور بردم،‌مسئولان کشور من از تیم ملی ایران حمایت کردند. اردن، عمان، اتریش، امارات، استرالیا و کشورهای دیگر رفتیم اما همه سعی کردند به تیم ملی ایران کمک کنند ولی مدیرورزشگاه آزادی فردی است که رفتار خصمانه ای نسبت به تیم ملی دارد. هر بار چنین اتفاقی بیفتد، شما به تیم ملی ضربه می زنید.»
همان‌طور که انتظار می‌رفت این مصاحبه کی‌روش واکنش‌هایی را به دنبال داشت.سعید سوادی، معاون ورزشی مجموعه ورزشی آزادی در این مورد گفت:« سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به مجموعه ورزشی آزادی کم‌لطفی می‌کند. اگر به سال‌های دور بازگردیم، متوجه می‌شوید که زمین چمن ورزشگاه آزادی را در اختیار تیم‌های باشگاهی و حتی تیم ملی قرار نمی‌دادیم و تنها طبق مقررات مسابقات فوتبال، یک روز قبل از بازی در اختیارشان قرار می‌گرفت. بیست‌و‌هفتم اردیبهشت‌ماه نامه‌ای به تاج ارسال کردیم مبنی بر اینکه می‌خواهیم برای مرمت، زمین آزادی را زیر کشت ببریم و قسمت‌هایی از آن کَنده شده است. تیم نفت عراق هم درخواست بازی برای پنجم خرداد کرده بود اما چون بازی آنها به ورزشگاه پاس قوامین منتقل شد، کار کشت زمین آزادی را از بیست‌ونهم اردیبهشت ماه آغاز کردیم. همچنین افشین پیروانی دو روز پیش به ورزشگاه آمد و دید که قسمت‌هایی از چمن ورزشگاه کَنده شده است.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-27 19:32:19
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
خوب یاد گرفته از چه راهی وارد جنگ بشه ..این اگه نژادپرستی نیست پس چیه بجای دشمنی دوستی ایجاد کنید چقدر سخته!!!
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۸
نه عمو جون نام و نام خوانوادگیه عزیز کی روش شاید ایراداتی به خصوص به نظره من در اصرار به انتخابه بعضی بازیکنای بی کیفیت داشته (مثله حقیقی و) ...ولی قطعا هیچ انگیزه ای باعث نمی شود او بی دلیل به مدیران و مدیره ورزشگاهه ازادی بتازد و با انها دشمنی کند اصلا چه دردی از او دوا میکنه ذاتا اگه او بخواد بهونه بیاره انقدر رک و بی پروا هست که بگه اینجا مربیگری نمی کنم و لزومی نداره کسی که مربی منچستریونایتد بوده و حداقلش سطحش از اسیا بالاتره بیاد با مدیره ورزشگاه ازادی خودشو درگیر کنه که چی بشه .... شاید برای او دیدنه مدیرانه این مملکت در کناره خیانتها و بی کفایتی هایشان قابله هضم نیست و عجیبه چرا که اینها اگه به قوله شما نژادپرست هم اگه فرضا باشن لاقل به کشوره خود و منافعه ملی خودشان خیانت نمی کنن ... در یک جمله تمام میکنم :
"آن چه بر ما گذشت و ان چه بر ما میگذرد که الان باید حتی یکی از استادیومهای کشورهای حاشیه خلیج فارس را ( که کل کشورهاشونو جمع کنن اندازه یکی از استانهای ما هم نیستن) نداشته باشیم و همین ازادی تقریبا نیم قرن پیش ساخته شده رو هم از تیم ملیمون دریغ کنن انچه بر ما گذشت که سالها حسرت و عقب گرد بود,حاصله حضوره مدیرانه بی کفایت غیرکارشناس بی سواد و خائن بوده که اولویتشان پیشرفت و ترقی و نشاط و ارامش و اسایش و رفاهه مردم نبوده و اولویته اولشان مبارزه و مقابله با حضوره بانوان تو ورزشگاهها بوده وپیاده کردن و تحمیله طرز فکرهای شخصیشان به مردم بوده و مسایله پوچه دیگری که نشان از فرو رفتنشان در دریای جهالت دارد.... ایا یک جوانه ایرانی نباید برایش این سوال پیش بیاید که چرا کشورش با وجوده منابعه بیشماری که ایران را از لحاظه منابعه طبیعی در رتبه های اول تا پنجمه جهان قرار میدهن ,باید رتبه کشورش از لحاظ حالا فرضا داشتنه امکاناته ورزشی و ورزشگاه و امکاناته رفاهی دیگر رتبه اش باید جزو صد کشوره دنیا هم نباشه ...پس اقا اشکال داره این ...مدیرانی که منابع در اختیارشان بوده باید محاکمه شن....
خسته
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۵
حق با کیروشه
یه آب خوش نگذاشتن از گلوش بره پایین این چند ساله
اون از ترابیان، اون از اسدی وطن فروش, اون از بازی های تدارکاتی و بودجه و امکانات که نصف تیم امید هم بهش ندادن.
اینم از زمین تمرین!
بابا مملکت به این بزرگی و بودجه های میلیاردی، چرا نباید یه زمین استاندارد داشته باشیم واسه تمرین!؟ خب ببندید در این فوتبالو اعصاب ما رو هم نریزید به هم!
چطوره واسه وام های میلیاردی و دزدی های مولتی میلیاردی همیشه بودجه داریم اما واسه یه زمین تمرین......؟
برزو
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۷
حالا نوچه های مربیان ایرانی میان کامنت میذارن میگن نژادپرستی بوده حرف کارلوس کیروش! /// ما کارلوس کیروش رو دوست داریم اگه قرارداد دایی نزدیک سه میلیارده قرارداد کیروش ده میلیارد هم باشه کمشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر