فهرست
لیون 0 - یوونتوس 1 / برد حیاتی بانوی پیر در فرانسه
لیون 0 - یوونتوس 1 / برد حیاتی بانوی پیر در فرانسه

لیون 0 - یوونتوس 1 / برد حیاتی بانوی پیر در فرانسه

آی‌اسپورت- یوونتوسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه حریف ایجاد کنند. پس از آن بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند تا اینکه در دقیقه 35، لیون صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای بونوچی روی دیاکابی، یک ضربه پنالتی نصیب لیون کرد. لاکازت پشت ضربه قرار گرفت اما بوفون با واکنشی دیدنی، ضربه او را مهار کرد تا بازی همچنان بدون گل سپری شود. در دقایق پایانی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و در نهایت بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، نیمه اول به پایان رسید.

 

نیمه دوم را لیون بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 47 به گل برتری برسد اما ضربه فخیر را بوفون به هر شکل ممکن مهار کرد. در دقیقه 54، ماریو لمینا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا شرایط برای یوونتوس دشوار شود. تیم میزبان از این فرصت استفاده کرد و حملاتش روی دروازه بیانکونری را شدت بخشید اما این یوونتوسی ها بودند که در دقیقه 76 به گل برتری رسیدند. کوادرادو که روی پاس دنی آلوس صاحب توپ شده بود، با پیشروی خود را به محوطه جریمه حریف رساند و در نهایت با ضربه ای دقیق و تماشایی، کار را تمام کرد. تلاش بازیکنان لیون برای رسیدن به گل تساوی در دقایق پایانی ثمری نداشت و یوونتوس با همان یک گل به پیروزی رسید.

 

 

نتیجه نهایی:

لیون 0– 1 یوونتوس

 

نتیجه نیمه اول:

لیون 0 – 0 یوونتوس

 

گلزنان:

کوادرادو 76

 

ترکیب لیون: لوپز، رافائل، ماپو(قزال 82)، انکولو، دیاخابی، مورل، گونالونس، داردر(جوردن فری 64)، تولیسو، لاکازت(کورنت 74) و فکیر

 

ترکیب یوونتوس: بوفون، بارتزالی، بونوچی، اورا، دنی آلوز(بن عطیه 84)، خدیرا(استورارو 75)، لمینا، پیانیچ، ساندرو، هیگواین و دیبالا(کودرادو 69)

 

آمار WhoScored.com

لیون

آمار

یوونتوس

13

تعداد شوت ها

14

4

شوت های داخل چارچوب

4

83%

پاس های سالم

85%

52%

موفقیت در نبردهای هوایی

48%

8

دریبل ها

7

18

تکل ها

17

42.9%

مالکیت توپ

57.1%

 

 

 

                                      بهترین بازیکنان

بوفون (یوونتوس)

8.8

ساندرو(یوونتوس)

8

آلوز(یوونتوس)

7.8

اورا (یوونتوس)

7.7

کوادرادو (یوونتوس)

7.5

 

 

کدخبر:9412

۱    
آی اسپورت
2016-10-19 00:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر