فهرست
گلایه جدید آذری: آقای بهروان جواب حق ضایع‌شده ذوب‌آهن را بده
گلایه جدید آذری: آقای بهروان جواب حق ضایع‌شده ذوب‌آهن را بده

گلایه جدید آذری: آقای بهروان جواب حق ضایع‌شده ذوب‌آهن را بده

آی اسپورت- مهم‌ترین نکته لیست نهایی تیم ملی برای بازی با مقدونیه، خط قرمز کارلوی کی‌روش روی تمامی بازیکن‌های استقلال و ذوب‌آهن بود. رشید مظاهری، احسان پهلوان و امید ابراهیمی بازیکنانی بودند که از دو تیم فینالیست جام حذفی به اردوی تیم ملی دعوت شده‌بودند که طبق وعده قبلی کی‌روش، اسامی آن‌ها در لیست نهایی تیم ملی جایی نداشت. حالا که هر دو بازیکن ذوب‌آهن از لیست خط خورده شده، مدیرعامل این تیم بار دیگر تیر انقادهای خود را به سمت سازمان لیگ نشانه رفت. سعید آذری بارها از مسئولان سازمان لیگ درخواست کرده‌بود که به‌دلیل ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا، برگزاری فینال را به یک روز بعد موکول کنند تا آن‌ها فرصت بیشتری برای آماده‌سازی داشته‌باشند. درخواستی که با توجه به اردوی تیم ملی با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. گلایه جدید سعید آذری را می‌خوانید: «من از اول هم همه این شرایط را پیش بینی کرده بودم و در نامه ای هم که به سازمان لیگ زده بودیم تمام این صحبت ها را مطرح کرده بودیم. به چه کسی اعتراض کنیم؟ همین که مردم متوجه حقانیت ذوب آهن شدند کافی است. دیگر اعتراض ما فایده ای ندارد. فقط حرف من این است که آقای بهروان شما که می گفتی از دست ذوب آهنی ها دلخور شده ای حالا جواب حقی که از ما ضایع شد را بده. اگر بازی فینال چند روز دیرتر برگزار می شد هیچ اتفاقی نمی افتاد.»


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-27 20:45:44
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
واقعا بیشعور تشریف دارین...شما که ادعای حرفه گریتون گوش فلک رو پر کرده از خودتون نمیپرسین تیمی که 20 روز از شرایط مسابقه خارج شده چطور خودش رو آماده نگه داره؟
در ضمن یادمون نرفته وقتی استقلال 3 سال پیش تو آسیا بازی داشت اونم نیمه نهایی همین ذوب آهن با تعویق بازی مخالفت کرد.....از حذفتون تو آسیا هم بسیار خوشحال شدم
-
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
کدوم حق ضایع شده؟ چی میگی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر