فهرست

بازگشت احتمالی آقای معترض: استقلال به دنبال جباری

آی اسپورت - یکی از بزرگترین مشکلات استقلال در طول فصل نداشتن یک هافبک بازیساز بود. آبی ها امیدوار بودند که جاسم کرار بتواند مشکل آنها را حل کند اما این هافبک عراقی نه تنها کمکی به استقلال نکرد بلکه با جنجال ها و حاشیه هایش نهایتا کاری کرد که آبی ها قید او را بزنند.
حالا و برای فصل جدید بحث بازگشت مجتبی جباری به استقلال وجود دارد. بازیکنی که بر خلاف گذشته، این بار برای پوشیدن پیراهن تیم سابقش چراغ سبز نشان داده.
البته بازگشت او به استقلال کار راحتی نیست. میزان درباره این موضوع نوشته:  قرار است مدیران این باشگاه ابتدا قرارداد جباری با باشگاه الاهلی را بررسی کنند تا ببینند امکان فسخ قرارداد او با این باشگاه قطری وجود دارد یا خیر.همچنین پرداخت مبلغ صدور رضایت‌نامه و دستمزد جباری از دیگر دغدغه‌های مدیران باشگاه استقلال است. ضمن اینکه باید دید سرمربی بعدی استقلال هم جباری را می خواهد یا نه.کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-28 05:34:07
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۷
بازگشت جباری یعنی دعوا سر کاپیتانی و دو دستگی تو تیم. با زمین های تخیلی و برنامه فشرده لیگ مصدومیتش هم حتمیه دوباره! مجموع پولی که فصل پیش برای کرار و ریوالدو و پژیچ دادن بدن به بختیار اونو بیارن!
آبیته
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
اگه رحمتی (پدرخوانده) اجازه بده بیاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر