فهرست
گزارش ویژه: هت تریک یحیی!
گزارش ویژه: هت تریک یحیی!

گزارش ویژه: هت تریک یحیی!

آی اسپورت - یحیی گل محمدی فکرش را نمی کرد که بعد از تساوی 1-1 مقابل العین در امارات در دیدار برگشت ار این تیم شکست بخورد اما ستاره ای به نام عمر عبدالرحمان یک تنه آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان را حذف کرد.
این باخت را می توان یکی از بدترین شکستهای دوران مربیگری یحیی دانست. مربی ای که اگر چه کارنامه قابل قبول و موفقی دارد اما باختهایی هم در رزومه اش دیده می شود که بسیار ناراحت کننده است. یحیی به جز باخت هفته گذشته مقابل العین دو باخت بد دیگر هم در کارنامه اش داشته است:
1- شکست از استقلال خوزستان: قهرمان لیگ هفته آخر مشخص می شد و استقلال خوزستان و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی بودند. قرمزها می دانستند که در ورزشگاه آزادی کار سختی جلوی راه آهن نخواهند داشت اما بیشتر از آنکه نگران بازی خودشان باشند، چشمشان به اهواز و بازی استقلال خوزستان و ذوب آهن بود. آنها امیدوار بودند یحیی هوای تیم سابقش را داشته باشد و از تیم ویسی امتیاز بگیرد تا جشن قهرمانی در تهران برگزار شود اما یحیی به چند بازیکن اصلی اش استراحت داد و در یکی از بدترین نمایش های ذوب آهن - که البته بدشانسی هم در آن دخیل بود - از استقلال خوزستان شکست خورد تا ویسی و شاگردانش قهرمان شوند و صفحه اینستاگرام یحیی تبدیل شود به محلی برای نشان دادن تسلط تعدادی از هواداران پرسپولیس به کلمه های فوق العاده منشوری
2- از دست دادن جام حذفی: یحیی هیچ وقت فینال جام حذفی در سال 91 را فراموش نخواهد کرد. او از پرسپولیس تیمی هجومی و دوست داشتنی درست کرده بود که به فینال جام حذفی رسیده بود اما تیم یحیی در ضربات پنالتی به سپاهان باخت تا هوادارانی که به ورزشگاه آزادی رفته بودند، تبدیل به غمگین ترین آدم های روی زمین شوند. شکست در آن بازی باعث شد تا هیات مدیره پرسپولیس بدون توجه به توانایی های فنی یحیی، فضا را به سمتی ببرد که گل محمدی دیگر جایی روی نیمکت پرسپولیس نداشته باشد.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-28 08:54:26
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۸
یحیی خیلی بچه هست, هر وقت میبازه میگه مسایل پشت پرده, هر وقت میبره از داور تعریف می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر