فهرست
رکورد جدید ناصرخان؛ پرفروش‌ترین مستند تاریخ ایران
رکورد جدید ناصرخان؛ پرفروش‌ترین مستند تاریخ ایران

رکورد جدید ناصرخان؛ پرفروش‌ترین مستند تاریخ ایران

آی اسپورت - فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم ... » پرفروشترین فیلم مستند تاریخ سینمای ایران شد. این فیلم که اولین ساخته امیر رفیعی به عنوان تهیه کننده و مجری طرح است و چهره هایی چون : شهاب حسینی، بهرام رادان، پرویز پرستویی، مسعود رایگان، مهران مدیری و رویا تیموریان را همراه خود دارد و به زندگی ناصر حجازی از بدو تولد تا پرواز ابدی اش به آسمانها پرداخته است ، در طی اکران خود در گروه سینماهای هنر و تجربه توانسته فقط با 153 سانس نمایش به فروشی نزدیک به چهل میلیون تومان برسد تا رکورددار پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای مستند ایران باشد.
این فروش در حالی به دست آمده است که ضمن محدودیت سانس برای فیلم، بیشتر مخاطبین آن نیز که از علاقه مندان به فوتبال هستند، از نحوه اکران در گروه سینماهای هنر و تجربه اطلاع چندانی نداشتند. " من ناصر حجازی هستم ..." سال قبل نیز در جشنواره سینما حقیقت موفق شده بودرکورد حضور تماشاگر را بنا بر اعلام خبر سایت جشنواره بشکند.
به نظر می رسد رکورد فروش کلی این مستند در سینماهای داخل و خارج از کشور و از سویی با توجه به قراردادی که جهت پخش در شبکه نمایش خانگی دارد، به این زودی ها شکسته نخواهد شد تا نام ناصر حجازی دومین دروازه بان برتر قرن بیستم آسیا این گونه در تاریخ سینمای ایران نیز ثبت گردد. قرار است " من ناصر حجازی هستم ..." کماکان حامی بیماران مبتلاء به سرطان موسسه خیریه بهنام دهش پور باشد.
لازم به توضیح است فیلمهای پخش شده در سینماهای گروه آزاد هر کدام حداقل بیش از 1000 سانس نمایش با برنامه ای مرتب جهت پخش دارند که با توجه به سینمایی بودن آنها نباید با فیلمهای مستند با سانس های محدود قیاس شوند.
 
منبع: خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-28 09:37:29
نظر دهید

۲ نظر
یک حقیقت تلخ...
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
خدابیامرز حجازی تونست با تکیه بر ساده لوحی و کم سوادی یه عده عوام که بی جهت و بی منطق قبولش داشتن و او رو به عرش برده بودن نهایت استفاده رو بکنه و غیر از خودش برای پسر بیخاصیت و اقوامش هم حقوق هایی رو بگیره که تو هیچ جای دنیا بهش نمی دادن و خرجش چند بار مصاحبه عوام فریبانه و متعصب نشان دادن و تاتر بازی کردن بود ...و اتفاقا و البته متاسفانه با وجود یه تعداد عوام و ساده نگر موفق شد به انچه میخواد برسه و چند سالی با توجه به اینکه هیچ قهرمانی و هیچ خروجی نداشت و حتی یه بازیکن به فوتبالمون معرفی نکرد و یه مقامه درست حسابی کسب نکرد و هیچ دانش و یادگاری از خود برای فوتباله اذربایجان بجا نذاشت و رفت.
ناصر وافور نژاد
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
پسزش رو که درحد دسته دو هم نبود قالب کرده بود به تیم ما.
دوتا جام آسییاییمونم که به فنا داد رفت.
قرارداد و دستمزدش اندازه فرگوسن بود ولی نتیجه گیریش درحد غلام پیروانی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر