فهرست
نامه احساسی افشارزاده به بازیکنان استقلال؛ به امید قهرمانی
نامه احساسی افشارزاده به بازیکنان استقلال؛ به امید قهرمانی

نامه احساسی افشارزاده به بازیکنان استقلال؛ به امید قهرمانی

آی اسپورت - مدیر عامل باشگاه استقلال تهران برای بازیکنان این تیم پیش از دیدار فینال جام حذفی یادداشتی احساسی نوشت.  بهرام افشارزاده در این نامه که متن آن روی خروجی سایت باشگاه استقلال قرار گرفته است نوشت:
لحظه موعود فرا رسید. یکشنبه سرنوشت. زمانی برای چیدن میوه شیرین قهرمانی از آخرین شاخه درخت جام حذفی. فردا زمان برداشت محصول کوشش‌های 2 ساله مجموعه استقلال بزرگ است. زمانی است که اسطوره‌های فقید آبی، چشم به شما دوخته‌اند و نگاه میلیون‌ها هوادار استقلال به شماست. مطمئنم فردا ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی، علی دانایی‌فرد، رضا احدی و ... همه آنها که نام بزرگشان با استقلال عجین شد و امروز کنار ما نیستند، از آن بالاها شما را تشویق می‌کنند. پسران آبی، مردانه بجنگید که شما میراث‌دار استقلال بزرگید. تیمی ریشه‌دار در فوتبال ایران و آسیا. غول خفته قاره کهن، فردا دوباره بیدار می‌شود تا خبر قهرمانی‌اش در سراسر قاره پهناور بپیچد.
فردا روزی بزرگ است. روز نبرد. روز سرنوشت. فردا روزی است که هواداران، این سرمایه‌های جاودانه باشگاه که فصل سختی را با شما پشت سر گذاشتند، برای زدودن غبار خستگی یکساله، برای حسن ختام این فصل استقلال و برای سربلندی شما و تیمشان، چشم به خرمشهر دوخته‌اند. شهری که برای دلیرمردان و زنان این مرز و بوم، خاطره‌ای از پایمردی، مقاومت و عشق به نام و خاک میهن برجای گذاشته است. خرمشهر فردا باید عرصه دلاوری شما باشد. یکشنبه نهم خردادماه 1395 زمانی است که باید دست در دست هم، حق استقلال را از فوتبال بگیریم. زمانی که از هوادار و بازیکن و مربی گرفته، تا اسطوره‌های بزرگ باشگاه و پیشکسوتان ارجمند و کارکنان زحمتکش مجموعه ورزشی استقلال، تنها به یک چیز می‌اندیشند؛ قهرمانی استقلال.
چه خجسته روزی است آن هنگام که برگ زرین دیگری بر کتاب قطور افتخارات استقلال بیفزاییم. چه فرخنده زمانی است که تلألو 2 ستاره استقلال از افق جنوب، آسمان آبی فوتبال ایران را درخشان‌تر از گذشته کند. شما فردا میراث‌دار بزرگ‌مردانی هستید که برای استقلال و فوتبال ایران افتخار آفریدند و ستاره‌های پرافتخار آبی از پرتو وجود آن دلیران اینچنین درخشانند. فردا 70 سال قدمت استقلال در وجود شما خلاصه می‌شود تا برای این فرزند پرافتخار فوتبال ایران، بازهم افتخارآفرینی کنید. شک نکنید به تک تک شما ایمان داریم. به توانایی پسران خوب استقلال. به شما که همیشه تا پای جان برای سربلندی آبی‌ترین تیم دنیا، جنگیدید و حماسه این قهرمانی هم به تاریخ 70 ساله باشگاه بزرگ استقلال می‌پیوندد. حماسه‌ای که فردا در خرمشهر، در خوزستان، در خانه دوم استقلال خلق می‌شود.
حالا هنگامی است که پس از قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر، جام حذفی هم با دستان شما به خانواده بزرگ استقلال برسد. فردا آبی‌های خونگرم خوزستان، با چهره‌های نیم‎سوخته از هرم آفتاب جنوب و با شور و حرارتی بی‌بدیل شما را تنها نخواهند گذاشت. پس دست در دست یکدیگر، با همه وجود، با روحیه همیشه جنگنده خود از نام بزرگ استقلال دفاع کنید. میراث‌داران استقلال بزرگ، خدا پشت و پناهتان. فردا روز شماست، روز نبرد، روز سرنوشت، روز قهرمانی است. فردا روز استقلال بزرگ ایران است.
با امید به قهرمانی
 
کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-28 10:08:41
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۸
همون 70 سال قدمت واسه لنگیا کافیه
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
چرا در مورد سوتی آذری مدیرعامل ذوب اهن نمی نویسین؟ گفته بازی باید 10 خرداد برگزار بشه، در حالیکه 10 خرداد روز فیفا هست و برگزاری بازی باشگاهی رسمی تو روز فیفا خلاف قانونه. در ضمن ازی قرار بود 2 یا 3 خرداد برگزار بشه که بخاطر ذوب آهن عقب افتاد و استقلال ضرر کرد
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
شبیه مخمله

خخخخخخخخخخخخ
امشب گریه هاتو میبینیم افشار مخمل زاده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر