فهرست
اعتراض ذوب‌آهنی‌ها؛ جام را دودستی به استقلال بدهید
اعتراض ذوب‌آهنی‌ها؛ جام را دودستی به استقلال بدهید

اعتراض ذوب‌آهنی‌ها؛ جام را دودستی به استقلال بدهید

آی اسپورت - اصرارهای باشگاه ذوب‌آهن برای تغییر تاریخ برگزاری جام حذفی به جایی نرسید و این بازی در تاریخ مقرر یعنی فردا برگزار خواهد شد. سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با ناراحتی هرچه تمام‌تر در این باره گفت:« با تمام ظلمی که در حق ما شد، آماده فینال حذفی هستیم. من قبلا هم گفته بودم که نه از تیم ذوب آهن و نه از تیم استقلال، بازیکنی به تیم ملی دعوت نخواهد شد. نمی‌دانم چرا مسئولان سازمان لیگ اجازه ندادند بازی فینال به تعویق بیافتد. در این شرایط ما هم «چوب را خوردیم و هم پیاز و هم پول دادیم.» ما هم لیگ قهرمانان آُسیا را واگذار کردیم، هم دو بازیکنمان مصدوم شدند و هم بازیکن ملی پوش نداریم. فدراسیون به یکباره جام را دو دستی به استقلال می‌داد و خیالش را راحت می‌کرد. دیگر نیازی به برگزاری بازی نبود.»
 
کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-28 10:43:19
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶
مرگ بر فدراسیون استقلالی
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
چرا چرت میگی؟
حرف حساب
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
دارن همین کارو میکنند دیگه! اتفاقا من میخوام به آذری بگم نسبت به داوری هم بدبین باش! همین فغانی مگه نبود اونطور سر پرسپولیس رو برید؟؟!! اتفاقا همه چی بیرون زمین مشخص میشه نه داخل مستطیل سبز استاد!!
همه چی تو همین نقل قول نهفته است!
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵
واعظ آشتیانی: در این چند سال استقلال فقط یک قهرمانی پاک داشته اون هم زمان مدیریت من بود!!
مهدی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
یادمه که چند سال پیش هم که استقلال تو جام باشگاهای آسیا بود ، هیچکدوم  بازیهاش تعویق نیفتاد!!!من نمی دونم چرا ذوب آهن آنقدر به دنبال حاشیه سازی و بیانیه دادنه!!!از سرنوشت پرسپولیس با اوون بیانیه هایش عبرت نگرفتید؟؟؟!!!جام رو باید تو زمین گرفت نه با بیانیه!!!فدراسیون بزرگترین خدمت رو به شما کرده و یک داور اصفهانی که دشمن استقلال هست رو انتخاب کرده!!! بازم بیشتر از این می خواهید؟؟؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر