فهرست
اوزیل با آرسنال مذاکره نمی‌کند؛ دلیل: پیشنهاد بایرن
اوزیل با آرسنال مذاکره نمی‌کند؛ دلیل: پیشنهاد بایرن

اوزیل با آرسنال مذاکره نمی‌کند؛ دلیل: پیشنهاد بایرن

آی اسپورت - نشریه میرر نوشته است که مسعوت اوزیل ممکن است فصل آینده در آرسنال نباشد. طبق ادعای این روزنامه انگلیسی آرسنال دغدغه از دست دادن ستاره آلمانی‌اش را دارد، چون بایرن مونیخ آماده است اولین چراغ سبز را از هافبک پیشین رئال مادرید برای آغاز مذاکرات با توپچی‌ها ببیند.
امتناع دوباره اوزیل برای مذاکره با آرسنالی‌ها، سران این باشگاه را نگران کرده است که مبادا بازیساز آلمانی‌شان برای بازگشت به کشورش و پیوستن به بایرن مونیخ وسوسه شود. اوزیل 27 ساله دو سال دیگر با بایرن مونیخ قرارداد دارد، اما او تا الان از مذاکره با آرسنالی‌ها برای تمدید قراردادش امتناع کرده است و به‌نظر نمی‌رسد که تا پایان یورو 2016 نیز برنامه‌ای برای انجام این کار داشته باشد.
برداشت آرسنالی‌ها از این ماجرا این است که اوزیل قصد دارد فرصت کافی برای بررسی پیشنهاداتش از سوی سایر باشگاه‌ها به‌دست آورد. اوزیل با آماری که فصل گذشته برجای گذاشت، محبوبیت خود را افزایش داد. او در فصلی که گذشته در صدر جدول بازیکنانی ایستاد که بیشترین پاس گل را در لیگ برتر انگلیس داده‌اند. اوزیل در حال حاضر از آرسنال 140 هزار پوند در هفته حقوق می‌گیرد، اما او دغدغه پول را ندارد.
اوزیل بیشتر نگران طولانی‌تر شدن ناکامی تیمش برای بردن جام در فصول آینده به‌خصوص در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپاست. پیوستن به باواریایی‌ها، به اوزیل نه تنها فرصت بهتری برای رسیدن به اهدافش می‌دهد بلکه حقوق او را به 200 هزار پوند در هفته افزایش می‌دهد که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی او به پردر‌آمدترین بازیکن تاریخ باواریایی‌ها تبدیل می‌شود. اوزیل در این فصل برای توپچی‌ها علاوه بر هشت گلی که زده، 20 پاس گل هم داده است.
 
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-05-28 11:27:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر