فهرست
دیسلایک روز: ذوب‌آهن و جرزنی در آستانه فینال
دیسلایک روز: ذوب‌آهن و جرزنی در آستانه فینال

دیسلایک روز: ذوب‌آهن و جرزنی در آستانه فینال

آی‌اسپورت- یک شنبه نهم خرداد ورزشگاه خرمشهر. این تاریخ و مکانی بود که از مدت‌ها قبل برای فینال جام حذفی در نظر گرفته شده است. موضوعی که تمام تیم‌ها از آن مطلع بودند. اما حالا یک روز مانده به برگزاری فینال جام حذفی بین ذوب آهن و استقلال مسئولین تیم اصفهانی در یک بیانیه بلند بالا خواهان عقب افتادن این دیدار هستند. آنها در بیانیه خود گفتند:«تنها با فاصله سه روز استراحت از یک دیدار بسیار سنگین و سخت آسیایی مقابل یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر آسیا، باید رودرروی استقلال در فینال جام حذفی قرار بگیرد. این مسابقه می‌توانستند با یک یا دو روز تأخیر همچون سال گذشته این مصاف را در تاریخ دهم یا یازدهم خردادماه برگزار نمایند». ذوب‌آهنی‌ها در حالی چنین بیانیه‌ای را صادر می‌کنند که از مدت‌ها قبل باید برای چنین برنامه فشرده‌ای برنامه‌ریزی می‌کردند.زمانی که یکی از باشگاه‌های مدعی حرفه‌ای بودن این چنین خواهان تغییر زمان فینال دومین جام معتبر کشور است چطور می‌شود انتظار داشت فوتبال ایران در مسیر درست حرکت کند. تفکرات غیر حرفه‌ای مدیران و مربیانی که تنها در حرف زدن حرفه‌ای هستند نشان می‌دهد چه فاصله‌ای با فوتبال روز دنیا داریم.

کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-28 14:05:51
نظر دهید

۶ نظر
برزو
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
العین امارات سه روز قبل از بازی با ذوب، در نیمه نهایی جام حذفی کشورش بازی کرده بود و سرمربی این تیم در مصاحبه ی پایان بازی با تیم اصفهانی اعلام کرد از مدت ها قبل با درخواست رییس فدراسیون فوتبال امارات مبنی بر تعویق بازی حذفی مخالفت کرده است!
جالب اینکه هردوی این بازیها که طی سه روز برگزار شد را العین برد.
این رفتار سرمربی العین را کنار مصاحبه های چند ماه اخیر آذری (مدیرعامل) و گل محمدی(سرمربی ذوب اهن) که فاصله ی 5 روزه ی بازی برگشت یک هشتم نهایی آسیا و فینال جام حذفی با استقلال را ناعادلانه شمردند قرار دهید تا دلیل حذف ذوب اهن را متوجه شوید!
احمد حلت لابه لای شعارهای خوش رنگ و لعابی که در مجله اش می نویسد حرف جالبی می زند:" اگر ذره ای به موفقیت خود شک داشته باشید قطعاً موفق نخواهید شد!"
یحیی از خیلی وقت پیش برای ناکامی های احتمالی دنبال پیدا کردن بهترین توجیه بود و با این اوضاع بعید است در فینال خرمشهر هم نتیجه بگیرد.
Mojtaba
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
خدا کنه اصفهانی بازی در نیارن این فینالو همونطور که پارسال x رو قهرمان کردن و y شادی کرد!!!!!
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
واقعا یحیی بچه ننه هست
مهدی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
متاسفانه پدیده شارلاتانیسم در فوتبال ما زیاد شده!!!هدف مسئولین و سرمربی محترم ذوب آهن از این شارلاتان بازی:
1- تحت تاثیر قرار دادن عوامل اجرایی مسابقات از جمله داور
2- سرپوش گذاشتن بر روی علل شکست این تیم میلیاردی در لیگ و آسیا
امید کوکبی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
همین استقلولی ها امسال کلی حمایت کردند از آذری... استقلول سعی کرده این بازی را با عوامل بیرونی ببره و این واقعیت غیرقابل انکاری است ولی آذری هم اشغال است حقیقتن
EHSAN
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
چند سال قبل که استقلال با اف سی سئول بازی داشت هرچی گفتن که بازی لیگ رو یکی دو روز عقبتر بندازین کسی گوش نکرد و استقلال حذف شد هرکاری که میکنن باید برای همه یکی باشه و بین تیما فرق نذارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر