فهرست
سوژه روز: صادقیان به زادگاهش برگشت
سوژه روز: صادقیان به زادگاهش برگشت

سوژه روز: صادقیان به زادگاهش برگشت

آی اسپورت- بعد از سپری کردن یک فصل کابوس‌وار در ترکیبِ نفت تهران و صبای قم، پیام صادقیان که در هفته‌های پایانی لیگ از تیم علی دایی کنار گذاشته شده بود، امروز به عنوان بازیکن آزاد به تیم تازه‌ لیگ‌برتری‌شده ماشین‌سازی تبریز پیوست. پیام در شرایطی پای میز امضای قرارداد با ماشین‌سازی نشست که پیش از این، بارها از علاقه‌اش به بازگشت به پرسپولیس گفته بود اما برانکو تمایلی به جذب این بازیکن نداشت. پدیده سابق فوتبال ایران که گفته می‌شد فصل بعد در فوتبال تایلند توپ خواهد زد، امروز به صورت رسمی به عضویت ماشین‌سازی درآمد تا فوتبال را در شهر زادگاهش دنبال کند.
صادقیان در لیگ پانزدهم، تنها یک بار با ضربه پنالتی موفق به گلزنی شد. او از هفته بیست و چهارم به بعد در هیچ مسابقه‌ای به میدان نرفت و نشان داد که با بازیکن درخشانِ لیگ سیزدهم، فاصله‌ای انکارنشدنی گرفته است. فاصله‌ای که حتی با بازی برای تیم‌های کم‌هوادار و پرایدسواری در خیابان‌های پایتخت نیز پر نشده است. در طول فصل گذشته، علی منصوریان و علی دایی، قول بازگرداندن این بازیکن به روزهای اوج را دادند و در محقق کردن این وعده، به سختی شکست خوردند. آیا خطیبی ماموریت نافرجام این دو مربی را با موفقیت به پایان می‌رساند؟ 


کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-28 14:15:17
نظر دهید
۵ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
گفته بودم میری این ور اون ور نابودمیشی برمیگردی به شهرخودت و همینجا هم ادم میشی... اسطوره لنگی ها خودش اومد تو تراختور احیا شدو با قهرمانیخداحافظی کرد.علی کریمی
پدر امیر تبریزاوغلی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
اشک اوقلی اشک
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
تا وقتی تفریحات سالمتو!!! کنار نذاری فوتبالیست نمیشی!
sia
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد!
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
پیام با نریمان جهان میترکونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر