فهرست
چه کسی تتلو را از ورزشگاه آزادی برگرداند؟
چه کسی تتلو را از ورزشگاه آزادی برگرداند؟

چه کسی تتلو را از ورزشگاه آزادی برگرداند؟

آی اسپورت - امیر تتلو خواننده زیرزمینی به رغم داشتن بلیت وی آی پی بازی استقلال و السد نتوانست این بازی را تماشا کند. او فارغ از همه حواشی زندگی مجازی‌اش به عنوان یک شهروند از حق رفتن به ورزشگاه برخوردار است. به خصوص اگر بلیت بازی را هم داشته باشد. اما چه کسی او را از حق شهروندی‌اش محروم کرده است؟

سرهنگ دهقان یکی از فرماندهان میدان در روز بازی استقلال و السد در این باره می‌گوید: «نیروی انتظامی در این زمینه ممانعتی نداشته. اصلا همکاران من بعید است چهره‌ها را بشناسند. آنها فقط بازرسی بدنی و کنترل بلیت را انجام می‌دهند. در بازرسی بدنی هم اگر کسی جرمی نکرده باشد، یعنی مواد ممنوعه‌ای همراهش نباشد، مشکلی برای ورود به ورزشگاه ندارد.» نیروی انتظامی ارگانی نبوده که از ورود این خواننده زیرزمینی که یک روز روی ناو جنگی می‌تواند بخواند و یک روز می‌گویند حق ورود به ورزشگاه را نداشته ، ممانعت نکرده است.

مازیار ناظمی ، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش هم می‌گوید همکارانش ممانعتی از ورود تتلو نداشتند: «تا جایی که من سئوال پرسیدم، همکارانم ممانعتی در این زمینه نداشتند. البته گزارشی آمده که چنین خبری را شنیدند اما همکاران ما حقوق شهروندی هیچ کسی را زیر پا نگذاشته‌اند.» دو ارگان اصلی مسئول در این زمینه می‌گویند ممانعتی نداشتند و یا خود این خواننده خبرسازی کرده و یا نهادهای دیگری در زمان ورودش ، خواستند که او به ورزشگاه نرود!

 

خبر آنلاین

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-02-09 13:07:00
نظر دهید

۳ نظر
ارش
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
قطعا خبرسازی خودشه
۸
محسن هوادار فو تبال
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
همه کسانی که افراطی هستن و کارشون برهم زدن کنسرت ها ی مجوز داره و یا گیر دادن های پیاپی به خواننده گان در داخل کشوره ...فقط زمینه ظهور شاهین نجفی ها که تو ادبیات شما به خواننده هتاک معروفه ....به وجود می ارن .....حالا تتلو به عنوان یک شهر وند حق داره که فو تبال ببینه شما چرا اینقدر گیر می دین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جناب رو حانی از منشور حقوق شهروندی می گه .....به قول جناب هالو ما به افتابه تو بچه گی میی گفتیم منشور
۲
رضا
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
کسانی که جلوی ورود این بنده خدا رو گرفتن، مثل کسانی که کنسرت ها و سخنرانی ها رو بر هم می‌زنند.. نیروهای خودجوش مردمی هستن :))))) از قانون و حقوق شهروندی و ... خیلی بالاترن و کسی نمی‌تونه پیگرشون بشه یا ازشون سوال کنه که چرا این کار رو کردین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر