فهرست
مولر: از لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی هستیم
مولر: از لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی هستیم

مولر: از لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی هستیم

آی اسپورت- توماس مولر، هافبک بایرن مونیخ پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل یونایتد و صعود به نیمه‌نهایی، به تمجید از تیمش پرداخت.

پس از پیروزی 1-1 در اولدترافورد، با گلی استثنایی که پاتریس اورا در دقیقه ی 57 به ثمر رساند، یونایتد شانس خوبی برای صعود پیدا کرد.

ولی برتری ادامه نداشت و درست 1 دقیقه بعد، ماریو مانزوکیچ گل تساوی را به ثمر رساند و سپس، گلهایی از توماس مولر و آرین روبن، نتیجه را در مجموع به 4-2 تغییر داد.

توماس مولر در مورد وقتی که بایرن 1-0 عقب بود می‌گوید: " احساس خوبی نداشتم. اورا شوتی زد که غیرقابل مهار بود. ولی روحیه ی ما بسیار خوب است و بازیکنانی داریم که به خوبی تیم را رهبری می‌کنند.هر جور شده می‌خواستیم گل تساوی را بزنیم و به نظرم خوب واکنش نشان دادیم.

گل‌ها نقش مهمی در صعود تیم ما داشتند. برای گل زدن خیلی تلاش کردیم و پس از گل خوردن، به سرعت توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. سپ توانستیم دو گل دیگر بزنیم و بازی را با آرامش بیشتری پیش گرفتیم."

بایرنی ها، ترسی از ابراز اینکه از تاکتیک‌های دفاعی متنفر هستند ندارند و مولر فکر می‌کند که مانزوکیچ، تفاوت‌ها را رقم زد.

او گفت: "در دور رفت، کمی اعصاب خورد کن بود. شرایطی پیش می‌آمد که ما را یاد هندبال می‌انداخت. نمی‌توانستیم موقعیت‌های خوبی درست کنیم. البته موقعیت‌های خوبی هم داشتیم ولی نه موقعیت 100%. شما به این فکر می‌کنید که چه کاری می‌شود انجام داد.

امروز، با حضور من و ماریو در محوطه ی جریمه کمی خطرناک تر شده بودیم و باعث شد یکی از ما مدافعان را به سمت خود بکشد. در پایان تاکتیک‌هایمان جواب داد"

     
آی اسپورت
2014-04-10 09:51:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر