فهرست
استتوس‌بازی تحریریه آی‌اسپورت قبل از فینال لیگ قهرمانان: شاهزاده و گدا!
استتوس‌بازی تحریریه آی‌اسپورت قبل از فینال لیگ قهرمانان: شاهزاده و گدا!

استتوس‌بازی تحریریه آی‌اسپورت قبل از فینال لیگ قهرمانان: شاهزاده و گدا!

آی اسپورت - چهره زیدان شبیه نقش اول درام‌های عاشقانه است. پسری با ظاهری آرام و باطنی شلوغ، که ذهنش همیشه زودتر از دیگران کار می‌کند. سیمئونه، ابرقهرمان یک مبارزه نابرابر، که می‌خواهد همه قوی‌ترها را با رمز اتحاد شکست دهد.
امشب، ساعت 23:15 و در شهر میلان، یکی از این دو نفر برای اولین بار مهمترین جام باشگاهی اروپا را لمس خواهد کرد. اعضای تحریریه آی‌اسپورت هم بخاطر علاقه به یکی یا نفرت از طرف مقابل، امشب حامی رئال یا اتلتیکو هستند. شما کدام مربی و تیمش را بیشتر دوست دارید؟


مهدی امیرپور: هر کدوم قهرمان بشن اتفاق مهمیه. اگه دیه گو جام رو ببره که اروپا برای چند سال باید ازش بترسه. انتحاری های اتلتی که حکم داعش زمین فوتبال رو دارن، حالا به جایی رسیدن که دیگه موی دماغ بزرگا نیستن و خودشون ادعای بزرگی میکنن.  زیدان اگه جام رو ببره، موندنی میشه و شاید بتونه تا اخر فصل بعد هم با رییس تنوع طلب رئال کنار بیاد. البته باز هم مطمئن نباشین. دل بوسکه و کاپلو یادتون نره.

ناصر نامدار: قبل از مرحله نیمه نهایی گفته بودم که دوست دارم رئال بره فینال تا اونجا به آتلتیکو ببازه. شد همون که می خواستم. از این بهتر اما باختن رئال تو دقایق آخره. درست تو همون دقایقی که رئالی‌ها با خودشون می‌گن این دفعه دیگه به خیر گذشت انگار...

علیرضا خطیبی: رئال قهرمان عبارتیست تکراری. زیدان قهرمان عبارتیست جدید و جذاب. زندگی تکراری همیشه نیاز به یک جذابیت جدید دارد.

نستوه بزرگی: تو کل دنیا، بجز ویسنته کالدرون، اتلتیکو فقط تو یه ورزشگاه دیگه تماشاگر داره. جوزپه مه‌آتزا. جایی که کاتناچیو متولد شد تا کابوس همه تیم‌های پولدار و از خود راضی بشه. ای کاش امشب، سیمئونه دوباره تو مه‌آتزا دور افتخار بزنه. فریاد بکشه و یادمون بندازه رویا با پول خریدنی نیست.

نیلوفر کنگرانی: مهم نیست رئال،بایرن یا کدام تیم قرار است مقابل اتلتیکو بازی کند. مهم این است که فوتبال برنده شود نه ضد فوتبال. آن هم نه با یک گل یا دو گل. اتفاقی شاید مثل فینال دو سال گذشته. اتلتیکو با یک گل جلو بیفتد و فکر کند با استراتژی همیشگی‌اش جام را هم گرفته اما چهار گل آب سردی باشد بر پیکر ضد فوتبال.

محمدحسین عباسی: وولفسبورگ و سیتی، بارسا و بایرن. مقایسه رقبای قبلی دو فینالیست، به وضوح نشون می‌ده کدوم تیم شایستگیِ بیشتری برای قهرمانی داره. منتظر بازیِ پرگل و عجیبی نیستم اما رابطه مستقیم فینال اروپا و آدرنالین هیچوقت قطع نمی‌شه. تیم سیمئونه، از تیم دو سال قبل بهتره. بیشتر مدرن و کمتر شکننده. زیدان اما هنوز با کارلتو شدن فاصله زیادی داره. بی‌خیال ژست‌های تیم ضعیف/قوی، بی‌خیالِ دوگانه مستضعف/ثروتمند، تیم سیمئونه رو دوست دارم چون تیم بهتریه. چون در طول فصل به همه یاد داده فوتبال یعنی صبر، حوصله، هوش، دقت و جزئیات. امشب هم فوتبال راه رو نشان خواهد داد. اگه این فوتبال، ضدفوتبال باشه، پس زنده باد ضدفوتبال!

محمد امین صادقی: اسم دو تیمی که امشب فینال برگزار می کنن برام اصلا اهمیتی نداره. امشب قراره 90 دقیقه یا شاید هم 120 دقیقه انتقام گرفتن در فوتبال ببینم. دقیقه به دقیقه ثانیه به ثانیه فقط و فقط لذت بردن از انتقامی که در راهه به وجدم میاره. انتقامی که فقط از خدای فوتبال برمیاد.

سامان افزا: تیمی که با حذف بارسا و بایرن پاش به فینال برسه قطعا سزاوارتر از تیمی هست که با هضم لقمه‌ی آماده‌ای مثل وولفسبورگ و سیتی فینالیست بشه. علاقه قلبی‌ام به تیم اول شهر مادرید نزدیک‌تره اما حالا دوست دارم این بار سیمئونه و یارانش مثل تیم دوست‌داشتنی ویسی، معجون جاودانه‌شدن رو بچشه. کاش هیجان امشب بیشتر از 120 دقیقه ادامه‌دار باشه.

حسام محسنیان: انتقام زیزو از دیگو شیرین ترین اتفاق پایان فصل خواهد بود. توی استادیومی که سیمونه کلی سینه چاک داره و همیشه دشمن زیدان بودند. حالا مادرید، حالا زیزو. منتظر تماشای جام روی دست های زیدان هستم. نه اون خل و چل دیوونه.
کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-28 16:43:19
نظر دهید

۳ نظر
مرید نیلوفر کنگرانی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۵
خخخ
برزو
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
سفیدپوشان مادریدی شعله های جانم را به اتش کشیده اند و قرمزهای اضافی این پیراهن سفید امشب با اندوهی بزرگ ورزشگاه مشترک میلان و اینتر را ترک خواهند کرد.
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
نیلوقرررررررررررررررر این کیه به اسم من پیغوم گذاشته؟ پاکش کن. بعدشم باید امروز طرفدار رئال باشم؟ همون که تو می گی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر