فهرست
ایده برانکو برای حل مشکل دفاع: انصاری وسط، آقایی چپ
ایده برانکو برای حل مشکل دفاع: انصاری وسط، آقایی چپ

ایده برانکو برای حل مشکل دفاع: انصاری وسط، آقایی چپ

آی اسپورت - پرسپولیس لیگ پانزدهم، تهاجمی‌ترین تیم لیگ بود اما به نظر می‌رسد برانکو برای لیگ شانزدهم، دنبال تیمی است که بیشتر و هدفمندترین روی دروازه حریفان فشار بیاورد. به همین دلیل، بازیکنانی مثل جلال حسینی با وجود کیفیت بالا در دفاع از لیست فصل بعد برانکو خط خورده‌اند و او سراغ شجاع خلیل‌زاده و بازیکنانی رفته که توانایی دفاع رو به جلو و بازیسازی را دارند.

ایده اصلی برانکو برای خط دفاع فصل بعد، انتقال محمد انصاری به پست مدافع میانی و خرید سعید آقایی از تراکتورسازی است. انصاری که این فصل مشکل قدیمی پرسپولیس در پست دفاع چپ را برطرف کرد، در کارهای دفاعی بسیار موفق بود اما در حملات معمولا حضوری کمرنگ داشت. برانکو با انتقال انصاری به پست دفاع میانی صاحب یک مدافع باهوش و با توانایی بازیسازی خواهد شد و سعید آقایی در پست دفاع چپ، کاری شبیه رامین رضاییان در پست دفاع راست انجام می‌دهد و حملات پرسپولیس از دو سمت کناره‌ها، متوازن خواهد شد.

خلیل‌زاده، کنعانی، انصاری و ماریچ، 4 مدافع میانی مورد نظر برانکو برای فصل بعد هستند و انصاری، از این به بعد باید برای حضور در ترکیب اصلی به جای بابک حاتمی ناآماده با بازیکنان به مراتب بزرگتری رقابت کند. به خصوص که تا همین چند سال قبل، در پست هافبک بازی می‌کرد و بعد از انتقال به پست دفاع چپ، باید برای تغییری جدید آماده شود.
کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-28 16:57:28
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۹
خبر چرته
میرحامد
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۳
فردا بابک حاتمی به ماشین میاد، از الان گفتم بدونین از شما جلوترم پس فردام بهمن کامل و سامان نریمان جهان با ماشین می بندن
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
انصاری دفاع چپ می مونه سایت دلال
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
سید جلال اومد پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر