فهرست
سوت های فغانی برای استقلال و ذوب آهن/ نمی بازند
سوت های فغانی برای استقلال و ذوب آهن/ نمی بازند

سوت های فغانی برای استقلال و ذوب آهن/ نمی بازند

آی اسپورت- علیرضا فغانی به عنوان داور فینال جام حذفی انتخاب شده است. او بعد از این بازی راهی قطر می شود تا در کلاس توجیهی داوران آسیایی و آفریقایی حاضر در المپیک شرکت کند. فغانی در این فصل 3 بار برای ذوب آهن و 2 بار برای استقلال سوت زد. استقلال و ذوب آهن با سوت های او در لیگ پانزدهم شکست نخوردند.
استقلال
فغانی داور تساوی یک بر یک استقلال برابر سایپا در دور رفت و مرتکب اشتباه تاثیرگذاری نشد. او پیروزی 3 بر صفر استقلال در دور برگشت برابر فولاد را هم بدون گاف تمام کرد.
ذوب آهن
اولین قضاوت فغانی برای ذوب آهن کاملا به سود این تیم بود. اگر او و اشتباه هایش نبودند، تیم گل محمدی هرگز نمی توانست با نتیجه 2 بر یک پرسپولیس را شکست بدهد. کارشناس داوری برنامه نود معتقد بود پنالتی از دست رفته پرسپولیس توسط عالیشاه به دلیل جلو آمدن بیش از حد مظاهری، دروازه ‌بان ذوب ‌آهن باید تکرار می ‌شد. در صحنه ‌ای که منجر به گل تساوی ذوب ‌آهن شد خطایی توسط رضاییان روی کاوه رضایی انجام نشد. گل دوم ذوب ‌آهن نیز با ضربه پنالتی مسعود حسن ‌زاده به ثمر رسید درحالیکه اصلا توپ به دست بنگر نخورده بود. اخراج بنگر در لحظات پایانی بازی نیز اشتباه بود. فغانی تساوی بدون گل ذوب آهن برابر گسترش فولاد را هم سوت زد. آخرین قضاوت او برای ذوبی ها تساوی یک بر یک برابر صبا بود.
مورد مشترک
3 فصل قبل، دوئل استقلال و ذوب آهن در یک چهارم جام حذفی را فغانی سوت زد. آن بازی را استقلال با پنالتی ساموئل در فولادشهر برد. فغانی در آن بازی یک پنالتی اشتباه هم به سود ذوب آهن در دقیقه 88 گرفت که رحمتی ضربه حدادی فر را مهار کرد.
     
آی اسپورت
2016-05-28 19:04:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر