فهرست
همه دوئل های استقلال و ذوب آهن در جام حذفی
همه دوئل های استقلال و ذوب آهن در جام حذفی

همه دوئل های استقلال و ذوب آهن در جام حذفی

آی اسپورت- استقلال و ذوب آهن پیش از این سابقه 5 رویارویی در جام حذفی را دارند شامل 3 برد برای استقلال (که یکی در ضربات پنالتی بوده)، یک پیروزی برای ذوب آهن (که آنهم در ضربات پنالتی بوده) و یک تساوی. جالب اینکه برنده دوئل استقلال و ذوب آهن در جام حذفی همیشه قهرمان آن دوره شده است.
در یک چهارم سال 1381 دو تیم برای اولین بار در جام حذفی به مصاف هم رفتند. بازی رفت در اصفهان نه گل داشت و نه برنده. اما در بازی برگشت استقلال با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.
دو تیم در یک هشتم سال 1387 هم به مصاف هم رفتند. بازی در وقت های عادی و اضافه به تساوی یک بر یک انجامید اما در ضربات پنالتی، این استقلال بود که با درخشش وحید طالب لو برنده شد.
سال 1392 دوئل استقلال و ذوب آهن در اصفهان با پیروزی یک بر صفر مهمان به پایان رسید. تک گل بازی را ساموئل از روی نقطه پنالتی زد و تیم قلعه نویی را به نیمه نهایی برد. در آن بازی، حدادی فر در دقیقه 88 یک ضربه پنالتی را برابر رحمتی از دست داد.
دو تیم سال 1393 هم در یک چهارم و در اصفهان به دیدار هم رفتند. استقلال قبل از دقیقه 25 با دو گل جلو افتاد اما درنهایت بازی با تساوی به پنالتی کشید. این بار نوبت رشید مظاهری بود که حتی یک گل هم نخورد و تیمش را راهی دور بعد کرد.
     
آی اسپورت
2016-05-28 19:19:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر