فهرست
قرعه کشی مرحله ی نیمه نهایی چمیونزلیگ؛ کی، کجا و چطور؟
قرعه کشی مرحله ی نیمه نهایی چمیونزلیگ؛ کی، کجا و چطور؟

قرعه کشی مرحله ی نیمه نهایی چمیونزلیگ؛ کی، کجا و چطور؟

آی اسپورت - لیگ قهرمانان به روزهای نفس گیر خود نزدیک می شود. دیگر چیزی به فینال 2014 در لیسبون باقی نمانده است و هیچ یک از چهار تیم راه یافته به این مرحله حاضر نخواهند بود به این سادگی ها از جام دل بکنند.

رئالی ها به دسیما فکر می کنند، بایرنی می خواهند از قهرمانی شان دفاع کنند، مورینیو می خواهد سومین قهرمانی اش در چمپیونزلیگ را با چلسی جشن بگیرد و شاگردان سیمئونه هم نشان دادند می توانند دست به کارهای بزرگ بزنند.

در این مطلب به تمام سوال هایی که در ذهن شما پیرامون نحوه ی قرعه کشی مرحله ی نیمه نهایی وجود دارد، پاسخ داده شده است:

قرعه کشی چه زمانی و کجا برگزار می شود؟

قرعه کشی جمعه ی هفته جاری برابر با 22 فروردین در مقر یوفا یعنی نیون سوییس ساعت 11 به وقت محلی آغاز خواهد شد. دبیر کل یوفا جیانی اینفانیتو و لوئیس فیگو در انجام روند قرعه کشی بیش ترین سهم را خواهند داشت.

آیا محدودیتی در برخورد تیم ها با یکدیگر وجود دارد؟

در این مرحله همچون دور قبل، هیچ محدودیتی در برخورد تیم ها با یکدیگر وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال امکان برخورد 2 تیم اسپانیایی رئال و اتلتیکو وجود خواهد داشت.

مراسم از چه شبکه هایی پخش خواهد شد؟

مراسم قرعه کشی به طور زنده از شبکه های یورو اسپورت و اسکای اسپورت پخش خواهد شد. همچنین سایت یوفا نیز این مراسم را ثانیه به ثانیه پوشش زنده خواهد داد.

قرعه کشی لیگ اروپا چه زمانی خواهد بود؟

پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان، نوبت به لیگ اروپا و 4 تیم حاضر در این مرحله خواهد رسید. قرعه کشی مرحله ی نیمه نهایی لیگ اروپا نیز بدون فوت وقت پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان آغاز خواهد شد.

بازی ها چه زمانی برگزار خواهد شد؟

دور رفت مرحله ی نیمه نهایی لیگ قهرمانان در روزهای 22 و 23 آوریل (دوم و سوم اردبیهشت) برگزار خواهد شد. دیدار های برگشت نیز هفته ی بعد و در روزهای 29 و 30(نهم و دهم اردیبهشت) آوریل خواهد بود. رقابت های لیگ اروپا نیز در روزهای 24 آوریل( چهارم اردیبهشت) و 1 می (یازدهم اردیبهشت) برگزار خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-10 13:08:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر