فهرست
قلعه نویی با تراکتورسازی تمدید کرد
قلعه نویی با تراکتورسازی تمدید کرد

قلعه نویی با تراکتورسازی تمدید کرد

آی اسپورت- امیر قلعه نویی قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با تراکتورسازی تمدید کرد و در تبریز خواهد ماند. در حالی که طی روزهای اخیر حرف و حدیث زیادی مبنی بر جابجایی نیمکت تراکتورسازی و حضور سرمربی دیگری به جا امیر قلعه نویی شنیده می شد، این مربی بعد از ابقای عباسی قراردادش را با این تیم تمدید کرد.
  قلعه نویی که در میانه های فصل به جای تونی اولیویرا روی نیمکت تراکتورسازی حضور یافته بود، موفق شد همراه این تیم جواز حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان را کسب کند و در لیگ نیز سهمیه فصل آینده آسیا را به دست آورد. این نتایج در نهایت باعث شد تا مسوولان این تیم در جمع بندی های خود او را به عنوان سرمربی فصل آینده ابقا کنند.
کدخبر:9403
  ۱۶  
آی اسپورت
2016-05-28 19:36:54
نظر دهید

۱۶ نظر
-
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۷
اقای قلعه نوعی مشکله اصلیه تراکتور مدیرعاملش بود که ابقا شد... لطفا کلا حرف از پیرمردهای تمام شده با برچسبه سرخابی و تیمهای دیگه جدا خودداری کن و برای موفقیته خودت و تراکتور از کارشناسانه زبده وحرفه ای و سطح بالا مشاوره بگیر برای جذببه بازیکن و مسایله دیگه و از من کوچکتر به تو نصیحت 1- در مقابله هوادار قرار نگیر 2-از به خدمت گیریه پس مانده ها و بازنشسته های سرخابی و دیگر تیمها که مطمئنا نه انگیزه دیده شدن دارن و نه ارق و تعصبی به تراکتور و هوادارا می تونن داشته باشن جدا خودداری کن تا اخره فصل هم ارامشه تیمت و خودت حفظ بشه و تیم دچاره تنش ها و حواشی نشه پس دیگه حرفی از عمران زاده و محمد نوری و نویدکیا و امثالهم نزن که مستقیم رو اعصاب و روانه هوادارا میشینه و الانم اگه صداشون در نیاد تا اخره فصل مطمئنا با خودت و بازیکنای مذکور بارها دچاره مشکل خواهند شد که این یعنی تحلیل رفتنه عمده انرژی تیم...در ضمن تحته تاثیره عباسی مقابله رسول خطیبی و بازیکنای بومی قرار نگیر و لازم نیست به انها ارفاق کنی فقط هماننده دیگر بازیکنا به انها نگاه کن و اولویتت چه در خرید و چه در بازی دادن کیفیت و کارایی و انگیزه و تعصبه بازیکن باشه و نه مسایله قبیح و ناجوانمردانه ای که عباسی ساله پیش با بومی های با کیفیت و متعصبمون کرد... موفق باشی تو تراکتور و امیدوارم روزی موقعه رفتنت هم تو از تبریز بهترین خاطرات را به همراه ببری و هم تبریز از تو بهترین و شیرین ترین خاطرات رو به یاد بسپارد .والسلام
فرناز
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۱
کدوم سهمیه ؟؟؟
Tiraxtur
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
به نظرم ماشین بتونه آرام آرام جای تراختورو بگیره چون تراختوربه غیر از دو سال اول ورود به لیگ اهداف نامفهومی داشت وبا مدیران غیر فوتبالی روز به روز رو به فرسایش گذاشت و هوادار دلزده شد شاید یه روزی گسترش و ماشین جایگاه تراختورو گرفتند به خصوص گسترش که هرسال به صورت تدریجی قدرتمند میشه
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
حیف شد... سال دیگه منتظر تونی محبوب خواهیمبود
یاشا امیر پاشا
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۴
بهترین مربی ایرانی
فقط امیر پاشا
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۶
به کوری چشم بدخواهایی مثل امیر تبریز اوقلی و برزو گوزو
یک حقیقت تلخ...
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۳
مرتیکه تونی الیویرا تونست با تکیه بر ساده لوحی و کم سوادی یه عده عوام که بی جهت و بی منطق قبولش داشتن و او رو به عرش برده بودن نهایت استفاده رو بکنه و غیر از خودش برای اقوامش هم حقوق هایی رو بگیره که تو هیچ جای دنیا بهش نمی دادن و خرجش چند بار رو زمین خوابیدن و غلط خوردن و دلقک بازی و متعصب نشان دادن و تاتر بازی کردن بود ...و اتفاقا و البته متاسفانه با وجوده یه تعداد عوام و ساده نگر موفق شد به انچه میخواد برسه و چند سالی با توجه به اینکه هیچ و هیچ خروجی نداشت و حتی یه بازیکن به فوتبالمون معرفی نکرد و یه مقامه درست حسابی کسب نکرد و هیچ دانش و یادگاری از خود برای فوتباله اذربایجان بجا نگذاشت و رفت.
میانا
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۰
اگر دفعه قبل هم باهاش تمدید کرده بودن تا الان دوتا قهرمانی داشتیم. تونی فقط یه دلقک و سیاه باز بود و بس.
رضا ترک اوغلی
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۵
قلعه نویی این فصل یکبار دیگه تواناییهای خودشو به همه ثابت کرد. اونایی که مخالفشن یا کورند و یا خودشونو زدن به کوری.
واقعیت!!!
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۸
دلمون برا اداها و دلقک بازیهای تونی تنگ میشه (بگذریم که یه عده اسکول و بیسواد اینکارها رو دلیل تعصبش میدونستن). تونی در اوج بیکاری و تیم نداشتنش توی این چند سال برای خودش حقوق میلیلردی گرفت به اضافه حق دلالیه بازیکن (مثل اون بازیکن مصری که گران ترین و بنجل ترین بازیکنه لیگ بود). خانواده اش هم کلی از تراکتور خوب خوردن و بهره مند شدن (آخه کدوم تیم به پسره تونی هفتصد ملیون پول میداد؟)
بناب
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
با نگه داشتن امیر پاشا موافقم.
یاشاسین قلعه نویی
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۶
بازیهای زیبا و درعین حال هجومی...ستایش بازیهای تیراختور توی نیم فصل دوم توسط کارشناسان...آشتی تماشاگران و عیبی یوخ های 70000 نفری و غیره همه و همه معجزه داشتن یه مربی بزرگ روی نیمکت تیراختوره... یاشاسین قلعه نویی
رضا ترک اوغلی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۵۴
سرور و سالار همه مربیهای وطنی به مولا
ایرانی
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۴
از وقتی امیرپاشا اومده بازی سربازهامون کلی فرق کرده. خیلی بهتر و باغیرت تر بازی میکنن.
عشق فقط یک کلام...امیر علیه السلام
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۰
با اینکه تبریز مخالف حضور امیرخان بود ولی مردونگی کرد اومد. سختی و فشار زیادی تحمل کرد و تیم رو از نو ساخت ونشون داد بهترین مربی ایرانه. تیم بعد از 4 سال تو آسیا تو گروهمون اول شدیم و صعود کردیم. ولی تونی اولیورا تیم رو بدبخت کرد مارو 3 سال بیچاره کرد و ما ازدلقک بازیهاش خوشمون اومده بود..................ما همه موافق امیر قلعه نوعی هستیم و تازه فهمیدیم که انسان پاکیه. جلوی استقلال پاکی خودش رو ثابت کرد.
نیلوفر
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
موندن امیرپاشا خودش بزرگترین پیروزیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر