فهرست
گل محمدی: قهرمان نشویم سازمان لیگ بی تقصیر نیست
گل محمدی: قهرمان نشویم سازمان لیگ بی تقصیر نیست

گل محمدی: قهرمان نشویم سازمان لیگ بی تقصیر نیست

آی اسپورت - در حالی که دیدار فینال جام حذفی بین استقلال و ذوب‌آهن  ساعت ۲۱ امشب در خرمشهر برگزار می‌شود، نشست خبری سرمربیان دو تیم در روز بازی برگزار شد که این اتفاق در نوع خود جالب و عجیب است.
یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری گفت: بازی فینال در پیش است و چیزی که اهمیت دارد برنده شدن‌مان است. باتوجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا بودیم و بازی سنگینی پشت سر گذاشتیم، شاید از نظر بدنی شرایط خوبی نداشته باشیم و به همین دلیل در تمرینات فرصت انجام کار تاکتیکی نداشتیم. البته انگیزه داریم که قهرمان شویم و با تمام وجود برای کسب جام تلاش می‌کنیم. با تیم خوب استقلال بازی داریم که در این فصل نتایج خوبی در لیگ کسب کرد و آنها قابلیت قهرمانی دارند. همه چیز به شرایط بازی بازمی‌گردد و اینکه نهایت چه تیمی قهرمان می‌شود. تیمی که بتواند در طول بازی خوب عمل کرده، موقعیت به حریف ندهد و شرایط بهتری داشته باشد جام را کسب خواهد کرد.
گل‌محمدی در خصوص غیبت برخی بازیکنان استقلال و اینکه آیا این مسئله به ذوب‌آهن کمک می‌کند یا نه، گفت: آنها شهباززاده و خسرو حیدری را ندارند، ما هم هاشم بیک‌زاده و احسان پهلوان را نداریم. وضعیت رجب‌زاده هم مشخص نیست و در مجموع ما شرایط خوبی نداریم. سعی می‌کنیم از نظر روحی و روانی روی بچه‌ها کار کنیم. از برنامه‌ریزی این بازی ناراحت هستیم و انتظار داشتیم وقتی دو تیم خوب به فینال آمدند برنامه بهتری انجام می‌شد.
سرمربی ذوب‌‌آهن اضافه کرد: برگزاری فینال جام حذفی در این تاریخ مشخص بود و کی‌روش هم موضع خود را اعلام کرده بود که از این دو تیم بازیکنی دعوت نخواهد کرد، اما مسئولان گفتند بازی فیفادی است. اگر اینطور بود چرا از قبل پیش‌بینی نکرده بودند؟ این مسئله برای ما قابل قبول نیست و یک مسئله هم مربوط به کمیته انضباطی بود که اتفاق افتاد (اشاره به محرومیت مهدی رحمتی). البته باید این مسائل را فراموش کنیم، چون بازی ۱۱ مقابل ۱۱ است و مطمئن باشید تا آخرین لحظه برای کسب جام می‌جنگیم.
گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که اگر قهرمان نشود ناکامی را گردن سازمان لیگ و فدراسیون می‌اندازد، اظهار داشت: به هر حال این مسائل بی‌تاثیر نیست.
سرمربی ذوب‌آهن درباره وضعیت زمین ورزشگاه خرمشهر گفت: این زمین برای استقلال و ذوب‌آهن مناسب نیست، اما دوستان و آقای فتاحی قول دادند تا بعدازظهر زمین را آماده کنند. یک تشکر هم باید از دوستان‌مان در خرمشهر داشته باشم که برای برگزاری این مسابقه زحمت کشیدند. باعث افتخار است که در این شهرستان بازی می‌کنیم.

کد خبر:9402
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-29 11:07:59
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
خجالت بکش بچه کوچولو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر