فهرست
مظلومی تهدید کرد؛ در 90 افشاگری می کنم
مظلومی تهدید کرد؛ در 90 افشاگری می کنم

مظلومی تهدید کرد؛ در 90 افشاگری می کنم

آی اسپورت - پرویز مظلومی در حاشیه نشست خبری که امروز در آبادان برگزار شد تهدید کرد که در برنامه این هفته ۹۰ دست به افشاگری خواهد زد و تمامی مسایل پشت پرده ای که در ماه‌های اخیر در استقلال وجود داشت را افشا خواهد کرد.
دیدار دو تیم ذوب‌آهن و استقلال در فینال جام حذفی در شرایطی از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه اروندان خرمشهر برگزار می‌شود که برنامه نشست خبری این بازی با سایر مسابقات متفاوت بود و سرمربیان دو تیم همین امروز پاسخگوی خبرنگاران بودند. این موضوع ناراحتی مظلومی را در پی داشت و وی از این نحوه برنامه ریزی گلایه داشت.

کد خبر:9402
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-29 11:15:28
نظر دهید

۶ نظر
توجیه های مسخره تیم دسته سومی پایتخت!!
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
اولا انتخاب سه خرداد از اساس اشتباه و نشان دهنده بی برنامگی فدراسیون بود: صرفا به خاطر اینکه در خرمشهر و روز آزادسازی خرمشهر باشه گفتند سوم خرداد! بدون اینکه نگاهی به برنامه باشگاههای آسیا یا تیم ملی بندازند! پس از یک تصمیم کاملا اشتباه نباید حمایت کرد! دوما به بهانه تیم ملی بازی رو یه روز کشیدند جلو آن هم با لابی و جرزنی استقلالی ها در حالیکه کیروش هیچ بازیکنی از این دو تیم رو نبرد! همه چی رو زدند به حساب کیروش بدبخت! این یعنی جانبداری آشکار از یک پای فینال به ضرر طرف دیگر!! سوما قضیه دایورت کردن محرومیت رحمتی به وقت گل نی که این رو دیگه نمیدونم چی بگم! بی عدالتی کامل! از همه تابلوتر و مسخره تر بود!! و در آخر اینکه شما که روز سه خرداد اصلا آماده نبودید! همین شیحی دو روزه به تمرین رسیده! شما که تو نتونستید اون روزها ابریشم و تیم دانشجویی رو ببرید میخواستید ذوب آهن رو ببرید؟؟ پیش خودتون گفتید یه چیزی میندازیم دیگه، کی به کیه!! نه؟؟؟
حماسه
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
مرررد باش و بگو نیستی هم حرف نزن پس
خشم پشه
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
خشم پشه
رضا
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
کرک های کلاه گیسش نریزه صلوات بلند ختم کن . . . . . . . .
برزو در جواب به کامنت اول
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
اخه لنگی تو اینقدر ابلهی که نمیدونی تو فیفادی نباید بازیهای باشگاهی برگزار بشه؟؟
برزو 4444999999999
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۳
لنگی ها دیگه فصل براشون تموم شد من نمیدونم چیکار دارن که پیگیر فینال جام حذفی اند! بابا بچسبید به زندگیتون تا بعد قهرمانی استقلال نسوزید باز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر