فهرست
تکرار قصه پرسپولیس-سید‌جلال در نقل‌وانتقالات/ برانکو کوتاه می‌آید؟
تکرار قصه پرسپولیس-سید‌جلال در نقل‌وانتقالات/ برانکو کوتاه می‌آید؟

تکرار قصه پرسپولیس-سید‌جلال در نقل‌وانتقالات/ برانکو کوتاه می‌آید؟

باشگاه پرسپولیس پس از مذاکره با مدافعان میانی مدنظر برانکو متوجه شدند برخی از این نفرات با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و نفرات آزاد هم مبلغ درخواستی‌شان زیاد است از این‌رو آنها با سید‌جلال حسینی وارد مذاکره شدند.
مذاکره مدیران باشگاه پرسپولیس با سیدجلال حسینی برای خیلی‌ها عجیب بود از این جهت که برای اهالی فوتبال روشن است که برانکو ایوانکوویچ علاقه چندانی به نوع فوتبالی که مدافع کهنه‌کار تیم ملی ارائه می‌دهد، ندارد. حداقل سرمربی کروات سرخپوشان این موضوع را بارها به‌طور غیرمستقیم در مصاحبه‌های خود گفته است، مخصوصاً فصل گذشته و زمانی که علی‌اکبر نژادفلاح در آخرین روز‌های مدیریت خود در باشگاه پرسپولیس با سیدجلال قرارداد داخلی امضا کرد، اما برانکو حاضر نشد این بازیکن را در لیست نهایی تیمش قرار دهد.
اینکه بخواهیم فکر کنیم برانکو در لیست خرید این فصل خود نام سید‌جلال حسینی را قرار داده ، سخت اشتباه کرده‌ایم از این جهت که سرمربی کروات در آخرین روز‌های حضورش در ایران وقتی در نشست خبری از وی سؤال شد که چرا ابتدای فصل بازیکنی مثل حاتمی را در لیست تیم خود قرار داد، اما حاضر نشد نام سیدجلال حسینی را به لیست پرسپولیس اضافه کند، مثل همیشه از تصمیم قبلی خود دفاع کرد.
مدیران باشگاه پرسپولیس این بار به واسطه عملکرد خوب سیدجلال حسینی در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ در تیم نفت، امیدوارند برانکو در مورد این بازیکن تغییر عقیده داده و بپذیرد که او سال‌های آخر فوتبالش را در پرسپولیس بگذراند. باید دید سرمربی کروات که قصد دارد تیمش را برای قهرمانی آسیا ببندد این بار از تصمیم قبل خود منصرف خواد شد یا اینکه باز هم مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس با مدافع تیم ملی فقط در رسانه‌ها بازتاب خواهد داشت.
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-29 16:03:11
نظر دهید

۴ نظر
خسته
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
ولش کنید بابا مرتیکه پولکی نامردو.
فرناز
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
سید اگر پولکی بود میرفت کیسه خسته فندک صفت ...
خسته
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۹
حتما عمه بنده بود روزای آخر نقل و انتقالات اون بازی رو درآورد.
حالا فعلا که متاسفانه امروز قراردادش رو ثبت کرد تو هیئت فوتبال با پرسپولیس.
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
سید جلال هم متعصبه هم با کیفیت برانکو باید کوتاه بیاد و دست از بدسلیقگی برداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر