فهرست
پرسپولیس به‌دنبال گلزن خارجی های کلاس؛ آسپریلا می‌آید؟
پرسپولیس به‌دنبال گلزن خارجی های کلاس؛ آسپریلا می‌آید؟

پرسپولیس به‌دنبال گلزن خارجی های کلاس؛ آسپریلا می‌آید؟

آی اسپورت- مدیران باشگاه پرسپولیس سخت در تلاشند یک مهاجم خارجی گلزن برای تیم‌شان در فصل نقل‌وانتقالات پیدا کنند. از آنجا که پرسپولیس فصل آینده باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند،  مسئولان این باشگاه به‌دنبال مهاجمی در سطح بازیکنان خارجی تیم‌های راه‌یافته به جمع هشت تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند.
درخشش آسپریلا بازیکن کلمبیایی العین در دیدار این تیم مقابل ذوب‌آهن باعث شده پرسپولیسی‌ها بیش از بیش احساس کنند که تیم‌شان برای موفقیت در آسیا باید بازیکنانی در سطح این بازیکن داشته‌ باشند و از این‌رو در تلاشند تا یک مهاجم خارجی سطح بالا برای تیم برانکو پیدا کنند.
باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی حاضر است مبلغ قابل توجهی هزینه کند و حتی به‌دنبال اسپانسر در این زمینه است. به‌هر حال اگر در روزهای آتی باشگاه پرسپولیس با مهاجمان خارجی خوبی وارد مذاکره شد خیلی نباید تعجب کرد. حتی این احتمال وجود دارد که پرسپولیسی‌ها با جذب مهاجم خارجی هم جری بنسون را حفظ کند تا در صورت جدایی مهدی طارمی در این پست با کمبود مهره مواجه نشوند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-29 16:07:01
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
بنسون از متوسط بالاتره ولی خیلی خوب نیست اسپریلا اگر کیفیت همیشگیش همون جیزی باشه که حلوی ذوب دیدیم فوق العادست
Mojtaba
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
به نظر من با رفتن مهدی طارمی پرسپولیس باید بره فدراسیون شنا ی بازیکن که خوب شیرجه میزنه رو بگیره که راحت بتونه پنالتی بگیره اگه هم طارمی نرفت میتونه طارمی رو تقویت کنه هرچند شیرجه طارمی از شناگرا بهتره
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
ببین طارمی دربی چه کرده با استقلالی ها که مجتبی هنوز داره میسوزه…راستی مجتبی روانشناس خیلی خوب سراغ دارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر