فهرست
گزارش ویژه؛ شبکه سه کپی رایت یورو2016 را خرید
گزارش ویژه؛ شبکه سه کپی رایت یورو2016 را خرید

گزارش ویژه؛ شبکه سه کپی رایت یورو2016 را خرید

با خرید حق پخش مسابقات جام ملت‌های اروپا، این دیدارها از شبکه سه سیما زنده پخش خواهند شد.  علاقمندان فوتبال هر روز شاهد پخش سه فوتبال از مسابقات جام ملت‌های اروپا خواهند بود؛ مسابقه اول از جام‌ملت‌های اروپا شبکه ورزش و ساعت 17 و 30 دقیقه بعدازظهر پخش می‌شود. رقابت‌های دوم و سوم از شبکه سه و در ساعت‌های 20 و 30 دقیقه و 23 و 30 دقیقه روی آنتن می‌رود.
 
مدیر شبکه سه سیما خبر داده که نه تنها حق پخش رقابت‌های جام‌ملت‌های اروپا پرداخت شده بلکه تمام بدهی‌های مالی این شبکه تسویه حساب شده. میرحسینی با بیان اینکه شبکه سه برای المپیک ریو 2016 برنامه‌های خاصی را تدارک دیده است، در این باره توضیح داد که همزمان با آغاز المپیک، روزانه سه ساعت در شبکه سه و شش ساعت در شبکه ورزش، برنامه پخش می‌شود. به عبارتی یک فضای هشت یا 9 ساعتی المپیکی طراحی شده است و تمام رشته‌های قابل پخش المپیک به دو صورت زنده و ضبط شده با تحلیل‌های کارشناسی پخش می‌شود.
 
 مدیر شبکه سه سیما خبر داد، در مسابقات پارالمپیک که در نیمه دوم شهریور انجام می‌شود، تیم رسانه‌ای المپیک ریو از مدتی قبل کار ضبط برخی تصاویر و مصاحبه‌ها را انجام داده و وظیفه پوشش خبری و گزارش‌های تولیدی از ریو را به‌ عهده دارد: « از 14 تا 20 تیر شاهد برگزاری رقابت‌های انتخابی بسکتبال 2016 خواهیم بود و همچنین لیگ جهانی والیبال از 23 تیر تا 27 تیر در ایتالیا برگزار می‌شود.»

بر این اساس در روز 27 خرداد رقابت ایران و برزیل، 29 خرداد ایران و آمریکا، 30 خرداد ایران و آرژانتین، 3 تیر ماه ایران و بلغارستان، 4 تیر ایران و برزیل، 5 تیر ایران و صربستان، 11 تیر ایران و صربستان، 12 تیر ایران و ایتالیا و 13 تیر هم رقابت ایران و آرژانتین به صورت مستقیم پخش می‌شود؛ رقابت‌های نهایی هم از 23 تا 27 تیرماه پوشش داده می‌شود.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-29 16:14:48
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
پخش نکنید خیلی بهتره! دیشب بابام نبود تلوزیون رو از حرصم خورد میکردم سر پنالتی رونالدو!
برزو
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
خخخ بهتر بود حرکت اهسته ی بازیها رو میخرید به جای پخش زنده! هرکی میخواد اعصابش راحت باشه از شبکه های ماهواره ای نگاه کنه مثلا شبکه ی اسکای با 30 دلار تمام مسابقات رو پخش میکنه اندازه پول یه کنسرت محمد علیزاده پول میدی ولی خیالت راحته فوتبال hd میبینی.
برزو
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
بدون سانسور البته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر