فهرست
یادآوری تاریخی/ خرسندنیا در نقش حسینی؟
یادآوری تاریخی/ خرسندنیا در نقش حسینی؟

یادآوری تاریخی/ خرسندنیا در نقش حسینی؟

آی اسپورت- ترکیب استقلال در فینال جام حذفی یادآور آرایشی است که آنها چند سال قبل با همین مظلومی برابر شاهین بوشهر در بازی پایانی جام حذفی داشتند.
امشب، زوج قلب خط دفاع با مگویان و عمران زاده شکل گرفته. جز این دو نفر، ابراهیمی، خرسندنیا و اسماعیلی هم به عنوان هافبک های دفاعی در زمین حضور دارند.
اسفند سال 90، زوج مرکز خط دفاع منتظری و عمران زاده بودند. دو هافبک دفاعی استقلال، ساموئل و زندی و مظلومی به میثم حسینی هم بازی داده بود.
آن شب اما میثم حسینی فقط یک شرح وظیفه داشت؛ یارگیری تمام عیار ایوان پتروویچ به عنوان اصلی ترین مهره هجومی بازی شاهین. حسینی این وظیفه را به بهترین شکل ممکن انجام داد و شاهین تنها موقعیتش را روی یک کرنر به دست آورد و در سایر دقایق بازی بدون پتروویچ مهار شده نتوانست کاری انجام بدهد.
آیا امسال و برای بازی امشب، قرار است حدادی فر با چنین یارگیری ویژه ای روبرو شود؟ آیا خرسندنیا وظیفه از جریان بازی خارج کردن اصلی ترین مهره هجومی ذوب آهن را دارد؟
نباید فراموش کرد که اولا حدادی فر نسبت به پتروویچ، باهوش تر است و به سختی مهار می شود و ثانیا خرسندنیا حتی یک دهم توانایی های آن سال میثم حسینی به عنوان پدیده فصل را ندارد.
 
     
آی اسپورت
2016-05-29 19:10:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر