فهرست
فینال جام حذفی از روی نیمکت
فینال جام حذفی از روی نیمکت

فینال جام حذفی از روی نیمکت

آی اسپورت- یحیی گل محمدی و پرویز مظلومی ترکیب های اصلی شان برای بازی فینال را اعلام کرده اند. آنها اما روی نیمکت، بازیکنانی را نگه داشته اند تا در مواقع لزوم به زمین بفرستند و کار را تمام کنند. روی نیمکت دست استقلال خالی تر است یا ذوب آهن؟
ذوب آهن
با بودن مسعود حسن زاده، ذوب آهن یک مهاجم کامل دارد. اگر بخواهد دفاعی بازی کند، حسن زاده می تواند با پرس، مدافعان استقلال را در زمین شان نگه دارد و با قامت بلند و سریعش از توپ های دفع شده و ضدحملات استفاده کند. چنین شرایطی را محمدرضا عباسی، رضا شکاری و حتی محمدرضا حسینی هم دارند. آنها با حضور در زمین استقلال توانایی حفظ نتیجه و جبرانش را به ذوب آهن می دهند. اگر هم ذوب آهن عقب باشد که بر قدرت هجومی این تیم می افزایند.
استقلال
استقلال برخلاف ذوب آهن دستش «کامل» نیست. آنها در صورت عقب افتادن از حریف با انبوهی از انتخاب ها برای تعویض کردن روبرو هستند شامل عادل شیحی، محسن کریمی، آرش برهانی و حتی پرو پییچ و علیرضا رمضانی و مهدی مومنی. ولی اگر استقلال جلو باشد و بخواهد برای حفظ نتیجه تیمش را دفاعی کند، دستش خالی است و فقط امین حاج محمدی را دارد که مهره ای است برای خوشبختی رقبا. او در دربی رفت هم به زمین آمد تا چنین کاری را در حفظ نتیجه برای استقلال انجام دهد ولی با حرکاتی عجیب آخرین بازیکنی بود که توپ از جلوی صورتش عبور کرد و وارد دروازه رحمتی شد.
 
     
آی اسپورت
2016-05-29 19:21:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر