فهرست
این خبر را جدی بگیرید: سیدجلال با پرسپولیس توافق کرد/ بدون موافقت برانکو!
این خبر را جدی بگیرید: سیدجلال با پرسپولیس توافق کرد/ بدون موافقت برانکو!

این خبر را جدی بگیرید: سیدجلال با پرسپولیس توافق کرد/ بدون موافقت برانکو!

مذاکرات با سیدجلال حسینی ادامه دارد و پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهند این بار اشتباه فصل گذشته را مرتکب شده و به راحتی ازاین مدافع بگذرند. در این میان آنهایی که به مسائل پشت پرده آگاهند معتقدند که برانکو همچنان نظری روی حسینی ندارد.اما با توجه به این که مسئولان پرسپولیس فصل قبل تجربه خوبی از تحمیل بازیکن به برنکو داشتند و مسلمان در حد یک ستاره برای این تیم عمل کرد،حال آنها برای جذب این مدافع باسابقه پا را در یک کفش کرده اند. به همین دلیل مدیران باشگاه پرسپولیس عصر امروز برای جذب سیدجلال حسینی یک بار دیگر با این بازیکن پای میز مذاکره نشستند. امروز صبح مترجم برانکو هم در باشگاه حضور یافت و طاهری از طریق او در مورد جذب سیدجلال با برانکو صحبت کرد. ادامه یافتن مذاکرات نشان می‌دهد که به احتمالا سرمربی پرسپولیس با اصرار باشگاه برای جذب این بازیکن چراغ سبز نشان داده و مسولان پرسپولیس هم برای توافقات نهایی با این بازیکن باز هم امروز با او جلسه گذاشتند. اما نکته اینجاست که سید جلال قصد دارد پس از مذاکره و گفت و گو با برانکو و شنیدن نظر نهایی او تصمیمش را خواهد گرفت.
سید جلال در این جلسه می خواهد اطمینان حاصل کند که بازیکن تحمیلی نیست و با رضایت سرمربی به پرسپولیس منتقل شود. با این شرایط اگر اتفاق خاصی نیفتد باید سیدجلال را باردیگر پرسپولیسی دانست.
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-29 22:52:45
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
عالیه به خونت خوش اومدی سید
سینا
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
مدافع وسط خوب کم داریم تو ایران. اگر بازیکن جوون تری پیدا نیمیشه، سیدجلال و بنگر و بیرانوند هم که درون دروازه گزینه های بسیار خوبین که انقد گل مفت نخوریم مثل فصل قبل.
-
يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
برانکو موافقه عزیزم
فرناز
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۰
فقط سن سید بالاست وگرنه بخدا از شجاع بهتره، شجاع خلیل زاده استاد جنگ روانی و متخصص سوتیـه
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۰
این حسین عبدی اخرش یه جا شر میشه
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۹
ماشاالله کاپیتان به خانه خوش آمدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر