فهرست
ردپای برزای، در ماندگاری منصوریان
ردپای برزای، در ماندگاری منصوریان

ردپای برزای، در ماندگاری منصوریان

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان تا به اینجای فصل سه بار تا آستانه برکناری از نیمکت استقلال پیش رفت؛ اما هربار در آخرین لحظات بهنام برزای به دادش رسید و حضورش را در راس کادرفنی آبی‌ها تمدید کرد. منصوریان در فصلی سرمربی استقلال شد که پرسپولیسی‌ها با برانکو روزهای خوبی را گذرانده بودند و استفاده از مربی با دانش خارجی در برنامه آبی‌های پایتخت هم وارد شده بود. اما مدیران این تیم تصمیم گرفتند به منصوریان اعتماد کنند؛ اعتمادی که البته هیچوقت برای شماره 10 سابق این تیم اطمینان‌بخش نبود و منصوریان بارها لرزان بودن صندلی مربی‌گری‌اش در استقلال را به شدت حس کرد.

اولین بار در هفته چهارم بود که بعد از دو شکست و یک تساوی، برابر پیکان قرار گرفت. اما در حالی که تا دقایق انتهایی بازی را باخته بود و خود را برکنار شده می‌دید، گل برزای او و استقلال را نجات داد. اتفاقی که باعث شد استقلال تا هفته‌ها رنگ باخت را نبیند. در روزهای پایانی نیم فصل اول هم استقلال از جام حذفی کنار رفت تا دوباره زمزمه برکناری علیمنصور شنیده شود. اما در حالی که یک باخت در بازی با سپاهان کار سرمربی استقلال را تمام می‌کرد، برزای در لحظات آخر گل تساوی را برای آبی‌ها زد تا منصوریان همچنان روی نیمکت استقلال لیگ شانزدهم را دنبال کند. قبل از بازی با آبادان هم گفته میشد اگر منصوریان 3 امتیاز بازی را به دست نیاورد استعفا می‌دهد؛ اما باز هم استقلال بعد از اولتیماتوم جدی بازی خوبی را پشت سر گذاشت. منصوریان بهترین برد با استقلال را با 3 گل در آبادان جشن گرفت؛ و باز هم ردپای بهنام برزای در یک بازی خاص دیده می‌شود. شماره 77 ستاره بازی استقلال-نفت بود و جدا از گلی که به ثمر رساند، ستاره زمین بود. گویا سرنوشت منصوریان روی نیمکت آبی‌ها در گرو درخشش برزای است.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-01-25 21:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
واقع بين
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
يكي از استعداد هاي بي بديل اس اس آبي ... كه متاسفانه هنوز خوب بهش ميدون داده نشده ولي بسيار بسيار جاي پيشرفت داره مثل نورافكن حسيني كريمي و بقيه ...
۵
علی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
واقعا بازیکن خوبیه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر