فهرست
روزگار سخت دنیل؛ در انتظار بازی!
روزگار سخت دنیل؛ در انتظار بازی!

روزگار سخت دنیل؛ در انتظار بازی!

آی اسپورت - دنیل داوری که فصل قبل پیراهن آرمینیا بیلفلد در بوندس لیگای دو را بر تن داشت و البته در قریب به اتفاق بازی‌ها روی نیمکت می‌نشست، برای فصل جدید تصمیم گرفت با دوئیسبورگ قرارداد امضا کند و به عضویت این تیم قدیمی در بیاید.

دوئیسبورگ فصل قبل را در بوندس لیگای 3 گذراند اما در پایان رقابت‌ها موفق شد مجور حضور در بوندس لیگای دو را به دست بیاورد. این تیم که تا همین چند فصل قبل یکی از تیم‌های حاضر در سطح اول رقابت‌های باشگاهی در آلمان بود، چند فصلی را در دسته‌های پایین تر سپری کرد اما حالا امیدوار است با بازیکنانی که جذب کرده و کادر فنی مجربی که در اختیار دارد بتواند دوباره به بوندس لیگای یک برگردد.

دوئیسبورگ البته در دو بازی از فصل جدید به میدان رفته و فقط یک امتیاز به دست آورده. این تیم ابتدا یک بر  صفر به کارلسروهه باخت و سپس مقابل بوخوم به تساوی یک  بر یک رسید. داوری در هر دو بازی روی نیمکت نشست و فرصت بازی به دست نیاورد.

دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران در دوئیسبورگ ذخیره یک هلندی است. دروازه‌بانی با نام فلکن که 24 ساله است و فصل قبل هم برای دوئیسبورگ بازی کرده. داوری برای حضور در ترکیب دوئیسبورگ باید این هلندی آماده را کنار بزند. اتفاقی که با توجه به درخشش فلکن و یک گلی که او در دو بازی دریافت کرده فعلا بعید است رخ بدهد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-08-13 12:13:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۴
دوئیسبورگ البته در دو بازی از فصل جدید به میدان رفته و فقط یک امتیاز به دست آورده. این تیم ابتدا یک بر صفر به کارلسروهه باخت و سپس مقابل بوخوم به تساوی یک بر یک رسید. داوری در هر دو بازی روی نیمکت نشست و فرصت بازی به دست نیاورد.
چه جوری تو دو بازی یک گل خورده :/
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر