فهرست

ناراحتی افشارزاده از کادر فنی: چرا رمضانی پنالتی زد

آی اسپورت - علیرضا رمضانی یکی از متهمان ردیف اول  یا به عبارت بهتر متهم ردیف اول باخت استقلال در فینال جام حذفی بود و با پنالتی ای که خراب کرد، جام قهرمانی را به ذوب آهن هدیه داد.
بعد از آنکه مهدی رحمتی از انتخاب رمضانی به عنوان یکی از پنالتی زنان تیمش انتقاد کرد حالا افشارزاده هم از اینکه رمضانی پشت توپ ایستاده، شاکی است.
او به فارس گفته: به نظر من آن پنالتی را نباید جوانی مثل رمضانی می‌کرد و باید توپ را به برهانی می‌دادند حتی اگر خودش هم نمی خواست پنالتی بزند باید به زور به او می‌دادند تا پنالتی را بزنند.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-30 08:34:21
نظر دهید

۳ نظر
حرف حساب
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۶
از همینجا سلامی میفرستم به آقای حسن زاده و اعضای کمیته انضباطی! به شخص آقای بهروان و فدراسیون فوتبال! به مظلومی با اون مصاحبه قبل از بازیش! و به همه کسانی که خیلی سعی کردند استقلال بی لیاقت جام بیاره ولی نشد! ببخشید که حالتون گرفته شد! دست خدا بالاتر از دستهای ناپاک شما بود!
مجید
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
افشارزاده تا 10 سال دیگه هم از فوتبال چیزی متوجه نخواهد شد به مردک بگوئید آن چه فوتبالی بود که استقلال بازی میکرد..مردک این تیم 2 بار قهرمان اسیا شده چند بار نایب قهرمان ...
برزو
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵
با جمع کنید کاسه کوزه تونو تو رو خدا! /// این بدبخت پنالتیشو خوب زد دروازه بان ذوب اهن خوب شیرجه زد// رحمتی و افشارزاده میخوان تمام کاسه کوزه ها رو سر این بدبخت بشکنند// خود رحمتی که داره از بقیه ایراد میگیره مسیر یکی از پنالتی ها رو هم نتونست تشخیص بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر