فهرست
داماد حجازی به خاطر پیراهن پرسپولیس زیر آبم را زد
داماد حجازی به خاطر پیراهن پرسپولیس زیر آبم را زد

داماد حجازی به خاطر پیراهن پرسپولیس زیر آبم را زد

آی اسپورت - محمد عباس‌زاده فاصله اوج تا سقوط را در زمان کمی طی کرد. او خودش را مقصر می‌داند اما از برخی‌ها هم گلایه دارد. عباس زاده درباره دلایل افتش و همچنی وضعیت فعلی‌اش توضیحاتی داده است:
*متاسفانه 26 روزی بود که مشکل داشتم و در بیمارستان و منزل بستری شده بودم. مشکلم روحی و روانی بود نه قلبی. چون تپش قلب داشتم بعضی دوستان گفته بودند که من دچار مشکل قلبی شدم اما وقتی به روانشناس مراجعه کردم گفت دچار استرس شدید هستم و فکر و خیال باعث بروز این مشکل و تپش قلبم شده است. اوضاع فوتبالم طوری شد که من را درگیر فکر و خیال و ناراحتی کرد. همیشه از خودم می پرسیدم چرا دچار چنین وضعیتی شده ام. چرا در فوتبال از اوج به اینجا رسیدم. خب این فکر و خیال ها اذیتم می کند.
 
*تا زمانی که آقای تارتار در راه‌آهن بود من مشکلی نداشتم. تمرین می کردم و ایشان هم به من بازی می داد. اما به یکباره او رفت و من در بازی با استقلال دچار مشکل شدم. یک پیراهن پرسپولیس آماده کرده بودم و می خواستم این پیراهن را زیر پیراهن اصلی به تن کنم تا اگر گلی زدم آن را به هواداران نشان دهم. به من گفتند این پیراهن را نپوش ولی من یواشکی قبل از شروع بازی به دستشویی رفتم و پیراهن را به تن کردم. دقیقه 55 بود که من را از زمین بیرون کشیدند. سعید رمضانی سرپرست تیم سر این ماجرا با من دچار مشکل شد. جلوی همه گفت عباس زاده را گذاشتم در بلک لیست، نمی دانم این حرفش چه معنی داشت. نمی دانم تمایلات رنگی اش را در این ماجرا دخیل کرد یا مسئله دیگری بود... اگر پیراهن را به تن نمی کردم هیچ اتفاقی نمی افتاد اما من واقعا پرسپولیس را دوست دارم. همین تیم استقلال از طریق یک رابط خواستار حضورم در این تیم شده بود و من قبول نکردم. دلم می خواست اگر گلی زدم شادی ام را با هواداران پرسپولیس تقسیم کنم اما نمی دانم چرا رمضانی آنطور برخورد کرد. ابراز علاقه برای بقیه آزاد بود و برای من ممنوع؟
 
*پرسپولیس این فصل فوق العاده بود. واقعا چنین پرسپولیسی را ندیده بودم. بهترین تیم این چند سال همین پرسپولیس فصل 94 بود. آرزویم بود در این تیم بودم. پرسپولیس طلای گران بهایی بود که از دستش دادم. نمی دانم الان چه باید بگویم. بگویم سرم به سنگ خورده یا بگویم اشتباه کردم؟ تیم با ارزشی را از دست دادم.
 
*من با پرسپولیس قرارداد داشتم. خودم هم نمی خواستم جدا شوم اما گفتند سرمربی من را نمی خواهد. چرا وقتی من را نمی خواستند رضایت نامه ام را ندادند؟ اصلا چنین نبود. به باشگاه رفتم و گفتم رضایتنامه ام را بدهید. وقتی بازیکن از چشم می افتد همه تلاش هایش را از یاد می برند و آن را نادیده می گیرند. من به آقای طاهری گفتم رضایتنامه ام را بدهید ایشان می گفت 350 میلیون تومان بده و برو. می گویم 170 میلیون طلب دارم آن چه می شود می گوید این رقم را باید بپردازی تا رضایتنامه ات را بدهیم. آنقدر معطل کردند که نقل و انتقالات تمام شد و پشت خط ماندم وگرنه زودتر با صبا قرارداد بسته بودم. تقصیرات خودم به کنار اما آقای طاهری مقصر اصلی این ماجرا بود و این کارش هم اصلا قابل بخشش نیست.
 
 کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-30 10:58:41
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
بدبخت تو در حد توپ جمع کنی تاج هم نیستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر