فهرست
پیش بینی جان تری از آینده مورینیو در من یونایتد
پیش بینی جان تری از آینده مورینیو در من یونایتد

پیش بینی جان تری از آینده مورینیو در من یونایتد

آی اسپورت - سرانجام پس از کش و قوس های زیاد سران منچستریونایتد تصمیم نهایی را گرفتند و ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.  جان تری کاپیتان چلسی که خاطرات بسیار شیرینی با مورینیو دارد به ستایش از این مربی پرتغالی پرداخت و تاکید کرد که او می تواند روزهای خوبی را با شیاطین سرخ رقم زند.
تری گفت: قرارداد با مورینیو خبر خیره‌کننده‌ای برای هواداران منچستریونایتد بود. اطمینان دارم که هواداران و بازیکنان یونایتد از این خبر خوشحال شدند. من بارها گفته‌ام که مورینیو بهترین مربی بوده که با او کار کرده ام. امیدوارم او در تیم جدیدش موفق باشد چرا که هم مرد بزرگی است و هم مربی بزرگی.  منچستر مکان متفاوتی است. اطمینان دارم که مورینیو با کمک بزرگ مردانی مانند رایان گیگز خیلی سریع در منچستریونایتد جا خواهد افتاد. امیدوارم که گیگز در کنار مورینیو باشد و به او کمک کند. مورینیو در یونایتد محیط متفاوتی را تجربه خواهد کرد. به احتمال زیاد در آنجا بارندگی بیشتر باشد(باخنده).
جان تری سه بار با مورینیو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کرد. او با رافائل بنیتس و دی متئو هم به ترتیب قهرمانی در لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد.
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-05-30 11:33:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر