فهرست
شایعه ویژه: گزینه جدید سرمربیگری استقلال از جزیره می‌آید
شایعه ویژه: گزینه جدید سرمربیگری استقلال از جزیره می‌آید

شایعه ویژه: گزینه جدید سرمربیگری استقلال از جزیره می‌آید

آی اسپورت - گزینه های روی میز هیات مدیره استقلال از مدت ها پیش غربال شده بودند. منصوریان و اسکوچیچ با خط درشت و فرهاد مجیدی با قلمی کوچک و البته پرزرق و برق نوشته شدند. بعد از بازی دیشب هم باز از این سه نفر نام برده می شد تا اینکه امروز صبح اسم های جدیدی به گوش رسید. یکی از این اسم ها که گویا پالس های مثبتی را هم به سمت خود دریافت کرده؛ شاید یکی از متفاوت ترین گزینه های چند سال اخیر باشد. یک مرد ۶۰ ساله و سپید موی از سرزمین خالق فوتبال، انگلیس. آقایی به نام جان چارلز پیکوک.

اما جان پیکوک کیست؟ به دنیا آمده لیدز. متولد ۲۷ مارچ ۱۹۵۶. دفاع آخر در زمان بازیگری. ۷ سال بازی در تیم اسکانتورپ و بعد از آن حضوری کوتاه و البته ناموفق در بوستون یونایتد. فوتبالیست بزرگی نبود. تعداد گلهایش در طول دوران بازیگری از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نکرد و زود هم قید بازی کردن را زد.

او در دوران پس از بازیگری در FA مشغول شد. بالغ بر ۲۰ سال در آنجا فعالیت کرد. عمرش را صرف پرورش استعدادهای انگلیسی کرد. از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ درگیر تیم های زیر ۱۷ سال و ۱۹ سال انگلستان بود. دو بار در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ با تیم زیر ۱۷ ساله ها فاتح اروپا شد. آخرین نسلی که زیر نظر او کار کردند و حالا سری در میان سرها پیدا کرده اند روز بارکلی، رحیم استرلینگ، براهینو و دنی ولبک بوده اند.

سال ۲۰۱۵ با پیشنهاد پائول کلمنت در دربی کانتری مواجه شد. برای پست دستیار اولی. بعد از حدود ۲۰ سال اف ای را ترک کرد و در تابستان ۲۰۱۵ به این تیم در چمپیونشیپ رفت. ابتدا اوضاع خوب بود و تیم در رده پنجم قرار گرفت اما به یک باره تیم وارد بحران شد. ۷ بازی بدون برد و اخراج اقای سرمربی. متعاقب آن، او هم برکنار شد. حالا جان پیکوک مدتی است که تیم ندارد و منتظر است تا پیشنهادی به دستش برسد.


 
منبع: کاپ
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-30 14:47:34
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
برای کودکستان کیسه خیلی خوب و ایده ال به نظر میاد
فرناز
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
فقط فرهاد مجیدی با اختیارات تام
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
هرچی ناشناخته باشه بهتره گندش دیرتر درمیاد
برزو
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
اینم مث کارلوس کیروش با کمتر از 3 میلیون دلار ایران نمیاد. تازه هیچ شناختی هم از فوتبال ایران و باشگاه استقلال نداره/مسئولین استقلال باید دست از ماجراجویی بردارند و به علیرضا منصوریان فرصت بدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر