فهرست
گزارش روز: دو قاتلِ مظلومی!
گزارش روز: دو قاتلِ مظلومی!

گزارش روز: دو قاتلِ مظلومی!

آی اسپورت- چند ثانیه قبل از سوتِ پایان علیرضا فغانی در خرمشهر، پاسِ تماشایی امید ابراهیمی به درون محوطه جریمه ذوب، آرش برهانی را در ایده‌ال‌ترین موقعیتِ گلزنی قرار داد اما برای آن‌که فراموش نکنیم او هنوز هم آرش برهانی است و نسبتی با گل زدن در این صحنه‌ها ندارد، توپ از بالای دروازه رشید مظاهری به بیرون فرستاده شد. این لحظه، شاید خلاصه فصلِ تیم پرویز مظلومی بود. تیمی که به موفقیت نزدیک می‌شود. در آستانه بردن جام قرار می‌گیرد و ناگهان با یک سهل‌انگاری ساده، همه چیز را از دست می‌دهد.
 حتی با وجود بی‌دقتی نابخشودنیِ لحظات پایانی، آرش برهانی تنها مقصر بزرگ شکست تیمش در خرمشهر نبود. قبل از آغاز مسابقه، همه آبی‌ها توقع داشتند محسن کریمی یکی از ستاره‌های این بازی حساس باشد اما مظلومی روی نام او قلم قرمز کشید و رمضانی را به فهرست 18 نفره و بعد به زمین مسابقه وارد کرد. رمضانی که در تیم قلعه‌نویی چهره شده بود، در طول فصل مدام با مصدومیت‌های مختلف دست و پنجه نرم کرد و به شکل غیرمنتظره‌ای فرصت بازی در فینال جام حذفی را به دست آورد. او پاسخِ اعتماد سرمربی تیمش را با خراب‌کردن پنالتی چهارم و تضمین‌کردن شکست استقلال داد.
 
 


برهانی و رمضانی، فصلی کابوس‌وار را در استقلال سپری کردند و آخرین کابوس فصل را برای تیم‌شان ساختند. آرش در طول فصل بیشتر از آن‌که در زمین فوتبال موثر ظاهر شود، در اینستاگرام مشغول کری‌خواندن برای تیم‌های دیگر بود و رمضانی بیشتر از جلسه‌های تمرینی، در جلسه‌های فیزیوتراپی باشگاه دیده شده بود. این مقطع از پیوند مظلومی-استقلال، با شاهکار دو بازیکن به پایان رسید. یک آقایِ گلِ تمام شده و یک پدیدهِ شروع نشده! 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-05-30 14:42:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر