فهرست
یادداشت ویژه؛ من هم از بارسلونا پیشنهاد دارم!
یادداشت ویژه؛ من هم از بارسلونا پیشنهاد دارم!

یادداشت ویژه؛ من هم از بارسلونا پیشنهاد دارم!

1- هنوز پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران درست و حسابی باز نشده که توفانی از شایعات ریز و درشت ، صفحات روزنامه ها و فضای مجازی را به هم می ریزد و دل و تن هواداران را می لرزاند. عده ای از بازیکنان ، دست به دعا بر می دارند بلکه برای یکبار هم که شده به اردوی تیم ملی فراخوانده شوند تا بازارشان گرم تر شود.خیلی جالب است که در این بین ، بیشتر بازیکنان تیم های لیگ برتری از اروپا هم پیشنهاد دارند. خیلی ها بین پیشنهادات اروپایی شان در حال انتخاب و ناز کردن هستند و البته با نیم نگاهی خریدارانه ، منتظرند تا تیم امسالشان برای نگه داشتن آنها سرکیسه را شل تر کند. البته طبق معمول ، خیلی هایشان که از اینجا مانده می شوند ، برای اینکه دست پیش را بگیرند ، با آن طرفی ها مذاکره هم می کنند ، اما ناگهان هنگام تغییر پرواز ، راه را نزدیک می کنند و سر از لیگ قطر در می آورند.فوتبال بازیکن ساز(!) ما معدن ستاره هایی است که مشتری های زیادی دارند ؛ حتی خود من که از بارسلونا پیشنهاد دارم!
2- قهرمان لیگ برتر بازیکنانش را یکی یکی از دست می دهد. گرچه یکی دو تایی از ستاره های بومی اش تمدید کرده و حرف از ماندن زده اند ، اما با رفتن "کولیبالی" و "ده خسوس" و زمزمه های جدایی چند نفر دیگر ، حق داریم که برای تیم سابق عبداله ویسی نگران باشیم. آنها بدون حضور ویسی و جدایی ارکان دفاعی شان کار سختی در پیش خواهند داشت. استقلال خوزستان ، نماینده نخست ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا است و آنجا باید به جنگ حریفان غرق در پول کشورهای جنوب خلیج فارس برود. کاش این فوتبال بی رحم در فصل بعد روی زشتش را به قهرمان سنت شکن ایران نشان ندهد و نماینده ایران بتواند از اعتبار خوزستان صبور و مقاوم دفاع کند.
3- هر چه بود گذشت و تمام شد ؛ یک فصل پر فراز و نشیب و عجیب دیگر برای فوتبال ایران سپری شد تا باز همه چشم به راه بازگشت فوتبال ایرانی به خانه هایمان باشیم. یکی از آخرین عجایب این فصل دیروز در خرمشهر رقم خورد و کنفرانس خبری پیش از بازی تیم ها ، صبح روز بازی انجام شد! بهانه ، دیر مستقر شدن تیم ها در محل برگزاری فینال و تنگی وقت بود ، اما کاش باورمان شود که این بهانه ها برای مردم دلیل نمی شود. کج سلیقگی در زمان برگزاری فینال جام حذفی ، ناهماهنگی و نازیبایی در مراسم رونمایی از جامی که به نام آزادی خرمشهر قهرمان مزین شده و بی توجهی به درخواست تیم های حاضر در این رویداد ، تنها بخشی از ماجرای بی برنامگی همیشگی فوتبال ایران است. بیایید یک بار هم که شده از خودمان بپرسیم که چرا در فوتبال ایران ، از تیم ها و بازیکنان و مربیان گرفته ، تا کادر تیم ملی و مدیران فدراسیون و وزارت نشینان بالاسری ، همه ناراضی و طلبکارند؟


" چگونه اسیر است آزاد. وقتی که از دامی رسته و در دامی خسته باشد. شهر آزاد من ، اسیر است. خرمشهر ..."- آسیه تدین-

وحید نمازی، روزنامه گل
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-30 15:31:30
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
عالی بود آقای نمازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر